Як пересадити толстянку. толстянка пересаджувати.

Толстянка або грошове дерево - звичайний мешканець російських підвіконь. Рослина люблять за «грошові», невибагливість, позитивний вплив на здоров'я людини - вважається, що воно добре очищає повітря за допомогою виділених біологічно активних речовин. Але толстянку обов'язково потрібно періодично пересаджувати: рослина росте, і горщик йому потрібно все більших розмірів.
Інструкція
1
В принципі, в пересадці толстянка потребує приблизно раз на два роки, як і всі сукуленти, зростає воно не дуже швидко. Підберіть для рослини новий горщик. Він повинен бути більше попереднього в діаметрі максимум на 4 см і бажано плоский і широкий, тому що коренева система у грошового дерева зазвичай розвивається вшир, а не вглиб. Ще одна рекомендація - беріть краще керамічний горщик. Толстянка - дерево важке, пластиковий вона може просто перевернути, накренився під власною вагою. Пересадку краще робити ранньою весною, коли рослина тільки-тільки пішла в ріст. В якості грунту беріть суміш для кактусів. На дно горщика обов'язково насипте хороший дренаж, тільки після цього кладіть грунт. Горщик потрібно заповнити землею до половини або на дві третини - в залежності від розміру рослини і, відповідно, його кореневої системи.
2
До пересадки дня зо два не поливайте деревце - так буде простіше вийняти його з горщика. Обережно вийміть толстянку зі старого горщика. Між країнами, швидше за все, буде багато землі, струсіть її з коренів. Вимийте коріння рослини, а навіщо 2-3 години залиште на повітрі. Коли коріння підсохнуть, злегка пересипте їх золою або вугіллям. Підготовлений грунт в новому горщику трохи зволожите і посадіть туди грошове дерево. Засипте зверху коріння землею, але не зачіпаючи самого черешка - стебло рослини повністю повинен залишатися на повітрі.
3
У перші п'ять днів толстянку поливати не треба. Потім протягом двох тижнів поливайте дуже невеликою кількістю води з тривалими перервами - приблизно три рази в два тижні. Далі поливайте квітка як завжди - тобто у міру підсихання землі. Листи рослини можуть трохи подвялі, але не переживайте, з початком нормального поливу вони відновляться. А з таким режимом толстянка буде простіше акліматизуватися на новому місці.