Як встановити змішувач на раковину.

Самостійно встановити змішувач на кухні можна, але для цього вам однозначно знадобляться різноманітні інструменти, залежно від типу раковини і виду самого змішувача. Якщо ви встановлюєте подібне обладнання в перший раз, найкраще зробити це найбільш простим способом.
Інструкція
1
При покупці змішувача майте при собі параметри вашої раковини (довжину від стіни до бортика і ширину бортика), щоб підібрати такий, виливши якого буде підходити до раковини у вашій ванній кімнаті. Якщо ви промахнетеся і купіть змішувач із занадто коротким носиком, то вода буде попадати на бортик раковини, що буде незручно, та й загрожує калюжами на підлозі. Якщо ванна і раковина стоять впритул один до одного, купіть змішувач з дуже довгим носиком, який можна повертати, - це дозволить використовувати один як для раковини, так і для ванни. Врахуйте, що змішувач повинен розташовуватися на висоті приблизно 10 - 15 сантиметрів вище борту ванни.
2
Купуйте спеціальний фторопластовий ущільнювальний матеріал. Продається він у вигляді стрічки шириною 10 - 15 міліметрів. Упаковки можуть бути різні по довжині, підбирайте залежно від власних потреб. Замість стрічки можна придбати також нитка, просочену спеціальним мастилом. Така продається намотаною на касету по типу скотча, з якою ви будете її відмотувати в міру необхідності. Ущільнювачий акуратно намотайте на різьбу - так, щоб він щільно і рівно покривав всю її поверхню. Поставте змішувач - закріплювати його можна на бортику раковини або на стінці, залежно від конструкції вашої ванної і самої раковини.
3
Підключіть змішувач до водопроводу. Найпростіше зробити це за допомогою «гнучкою» підводки. Гнучкий шланг можна підвести до самого змішувача, в іншому випадку ви будете змушені підганяти змішувач і труби водопроводу для щільного стикування один до одного.
4
Після цього включіть воду і перевірте, чи немає в місці з'єднання протікання. Якщо протечка виявилася, вимкніть воду, від'єднайте змішувач і знову намотайте на різьбу ущільнювач. Майте на увазі, що вже використаний матеріал застосувати другий раз не вийде - клейка стрічка буде м'яти.