Як відкрити кришку на годиннику.

Присутність на руці людини годин однозначно говорить на користь їх господаря. Це пунктуальний, цілеспрямований, люблячий чіткість і ясність представник сучасної цивілізації. Але в один прекрасний день ви помічаєте, що годинник зупинився. Нічого критичного, можливо прийшов час замінити батарейку. Дане пояснення не підійде лише для механічних годинників. Однак у господарів останніх також може виникнути непереборне бажання відкрити задню кришку годин, можливо для того, щоб просто подивитися на ці маленькі шестерінки та інші хитрі механізми годин.
Інструкція
1
Щоб відкрити кришку годин, спочатку необхідно провести її візуальний огляд. Це допоможе визначити, яким способом кришка кріпиться до корпусу. Якщо ви виявили гвинтики, то, безумовно, вам знадобиться викрутка. Ви не знайшли гвинтиків, але виявили невелику виїмку або відразу декілька пазів? В цьому випадку мова йде про загвинчується задній кришці годинника і виникає необхідність у застосуванні спеціальних наконечників. Якщо ж візуальний огляд не приніс ніяких результатів і пази не знайдені, а кришка блищить ідеальною гладкістю, то вам пряма дорога в годинну майстерню.
2
Є кілька побутових способів відкриття кришок годин, але всі вони можуть нагородити корпус дорогого механізму подряпинами і зіпсувати зовнішній вигляд.
3
Ви вирішили спробувати відкрити кришку . Закріпіть щільно корпус годин, забезпечивши йому повну нерухомість. Тут вам допоможе штангенциркуль - ідеальне пристосування для домашніх годинникарів. Якщо у вас кришка засувка, то приготуйте тонке лезо, яким ви повинні її підчепити, або будь-який інший аналогічний предмет, здатний пролізти в мікроотвір між корпусом і кришкою. Для відволікання загвинчується кришки використовуйте штангенциркуль, яким ви захопіть задню кришку за краї і з зусиллям відкрутіть проти годинникової стрілки.
4
Полегшити вашу роботу допоможуть спеціальні набори інструментів для годинникарів, з кріпленнями, викрутками різних калібрів, наконечниками та іншим інвентарем. Володіючи подібним валізкою, ваша задача значно полегшиться, хоча результат також не може бути гарантований. Але переваги в наявності: випадкових подряпин не буде, корпус не подряпається в штангенциркулем, і наконечники увійдуть в пази ідеально, чи не вигинаючи металл.Кришка не піддалася? Ідіть в майстерню, інакше ви ризикуєте убити свій годинник.
Дуже багато наручний годинник працюють на батарейках. Щоб її замінити, доведеться відкрити кришку годин. Зробити це не так просто, як здається. Можна віднести годинник в майстерню, а можна спробувати впоратися своїми силами.
Вам знадобиться
  • - ніж з гострим лезом;
  • - викрутка;
  • - лупа.
Інструкція
1
Візьміть лупу і огляньте годинник. Треба зрозуміти, як кріпиться кришка. Може бути кілька варіантів: просте защелкивание, кріплення за допомогою кільця з різьбою, загвинчування на болтики. Розташуйте годинник на рівній поверхні, наприклад, на столі. Підкладіть під них рушник. Протріть кришку годин і місця її з'єднання з корпусом ватяним тампоном, змоченим у спирті.
2
Кришку, яка кріпиться за допомогою болтиков, треба відкривати викруткою. Відкрутіть болтики. Якщо вони занадто маленькі, використовуйте не викрутку, а маленький канцелярський ніж з гострим лезом. Відкручуйте болтики в наступному порядку: перший, потім той, який знаходиться навпроти, і так далі. Коли ви знімете кришку , то, швидше за все, побачите ущільнювальне колечко з пластмаси. Чи не втратьте його - краще болтики, кришку і кільце покласти на блюдце.
3
Якщо кришка кріпиться за допомогою кільця з різьбою, відшукайте спеціальні поглиблення, які зроблені спеціально для відкривання. Встановіть тонку викрутку в одне з поглиблень і обертайте кільце у напрямку проти годин ой стрілки. Кільце має крутитися. Коли ви звільните кришку від кільця, вам буде потрібно підчепити викруткою спеціальна мова, який перебуває при важеля переведення стрілок. Його треба акуратно підчепити за допомогою викрутки і трохи потягнути. Кришка повинна відкритися. Якщо у годин кришка, яка викручується повністю, на ній також є спеціальні отвори для обертання. Дійте аналогічним способом.
4
Кришка, яка просто фіксується, відкривається за допомогою ножа. Потрібно знайти поглиблення на ній, підчепити і акуратно відкрити.
Зверніть увагу
При відкриванні годин будьте гранично обережні - не маючи професійних навичок, дуже легко пошкодити тонкий годинниковий механізм.
Корисна порада
Коли купуєте годинник, уточніть у продавця, як саме вони відкриваються. Якщо вам не подобається спосіб відкривання, годинник краще не купувати.