Як одягтися на зимову рибалку.

Серйозне захоплення риболовлею вимагає професійного підходу не тільки при виборі снастей і яких-небудь інших пристосувань, але і при підборі одягу. Досвідчені рибалки вже давно зрозуміли, що для комфортного і приємного процесу лову риби на льоду потрібно спеціально підготовлена одяг, а не непотрібний гардероб столітньої давності. А новачки, на жаль, такого досвіду не мають, але в той же час хочуть долучитися до суспільства риболовів-подледніков. Отже, для того, щоб убезпечити себе від холоду на рибалці, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Підберіть правильне натільна білизна - обов'язково бавовняну або лляну (більшу популярність має відома всім «тільняшка»). Білизна повинна бути злегка носіння, але в той же час свежевистіранного. Поверх нього рекомендується одягнути «сітку», виконану з товстих і м'яких мотузок, товщиною приблизно в 5 міліметрів. Таким чином, між одягом і тілом завжди буде повітряний прошарок, яка не дозволить одязі прилипнути до тіла (якщо буде дуже жарко), але і збереже тепло. У той же час влітку сітка врятує вас від комарів, адже, прокушуючи одяг, вони потраплять лише в порожнечу.
2
Зверху сітки необхідно надіти вовняний светр і брюки. Щоб захистити шию, обов'язково виберіть светр з високим коміром. Штани повинні бути з щільної непродуваемой і непромокаючої тканини. Надягати товсті брюки - не зовсім правильно, найкраще буде підібрати куртку, до якої можна пристібати довгі поли, закривають тіло практично до п'ят. Таким чином ви не сопреете, але й не замерзнете. Куртка - обов'язково тепла, непромокаючий, ідеальна довжина - до середини стегна.
3
Але найбільше уваги потрібно приділяти взуття, адже наші ноги найсильніше мерзнуть. Взуття має бути непромокаючої, обробленою всередині хутром, розмір - на один або два більше вашого. На ногу потрібно надягати свіжі, товсті шкарпетки, зроблені з чистої вовни. Ні в якому разі не одягайте синтетику, вона порушує вентиляцію і затримує вологу.
4
Шия і голова - найбільш чутливі до холоду частини тіла. На голову потрібно спершу надіти спеціальний підшоломник з прорізом для обличчя, бажано, щоб він закривав не тільки голову, але і шию, плечі. Нижня частина підшоломника повинна бути виконана з двох або трьох шарів, таки чином відпадає потреба в шарфі.
5
На руки можна одягти шкіряні рукавички або звичайні матерчаті. Якщо немає вітру, то можна витягнути рукава термобілизни або легкого светра так, щоб вони закривали практично всю долоню.