Як відключити системні звуки. Як відключити звук не з колонок.

Системні звуки Windows попереджають про важливі події: помилках, повідомленнях системи, що входить пошті, завершенні роботи. Деякі з звуків можна відключити, а якщо вони заважають роботі, можна вимкнути всю звукову схему.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в середовищі Microsoft Windows Vista або Windows 7 вашій роботі заважають системні звуки з колонок, але в той же час ви програєте будь-які звукові файли, тобто колонки відключити не можна, знайдіть близько годин в треї на панелі інструментів значок у вигляді динаміка. Клацнувши по ньому один раз, поруч з'явиться стовпчик із зображенням ползунка загальної гучності звуку що виходить з динаміків. Під ним ви побачите посилання «Мікшер». Перейдіть по ній, щоб відкрити вікно мікшера гучності вашої звукової карти.В вікні в блоці «Додатки» ви побачите кілька колонок з повзунками для регулювання рівня гучності. Серед них буде колонка «Системні звуки » - опустіть повзунок на мінімум або клацніть по значку у вигляді синього динаміка під повзунком, щоб під зображенням динаміка з'явився червоний перекреслений круг. Системні звуки , таким чином, будуть усунені.
2
Якщо ви працюєте в середовищі Windows XP, Windows NT, Windows Millennium або нижче (до 2003 року), зайдіть в «Панель управління», яка знаходиться в меню «Пуск» або в системній папці «Мій комп'ютер» .Виберіть в панелі управління відображення дрібними значками і знайдіть ярлик «Звук». Клацніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб відкрити панель властивостей звукової плати.В вікні виберіть вкладку «Звуки» і у випадаючому списку «Звукова схема» натисніть на рядок «Без звуку», після чого натисніть кнопки «Застосувати» і «OK».
3
Відключити лише деякі звуки також просто в будь-якій редакції Windows. Повторіть крок №2 і у вікні властивостей звуку у вкладці «Звукова схема» ви побачите поле «Програмні події» .Напротів деяких подій встановлений значок у вигляді динаміка - це означає, що дана подія супроводжується звуковим ефектом. Щоб відключити той чи інший звук, клацніть на подію і в нижньому випадаючому списку «Звуки» виберіть «(НІ)», після чого натисніть «Застосувати» і «OK», щоб зберегти звукову схему.
Не всі звуки, які доносяться з динаміка в системному блоці, можуть радувати користувача PC-платформи. У більшості випадків вони просто дратують людини. Рішенням цієї проблеми є повне його відключення через реєстр допомогою програмних засобів або вручну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Спробуйте відключити системний динамік через реєстр вашої операційної системи (Windows). Відкрийте редактор реєстру. Для цього викличте контекстне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» і виберіть однойменний пункт. Контекстне меню викликається натисненням правої кнопки миші. Також редактор реєстру можна викликати за допомогою аплету «Виконати». Натисніть клавіші Win + R, введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter.
2
В відкритому вікні програми Regedit перейдіть до лівої панелі і виберіть гілку HKEY_CURRENT_USER. У цій гілці перейдіть до папки Control Panel, а потім Sound. У правій частині вікна будуть відображатися всі параметри папки Sound. Знайдіть параметр Beep. Якщо його не існує, слід створити новий параметр.
3
Для цього натисніть правою кнопкою миші на вільному місці правої панелі і виберіть розділ «Створити». У меню, клікніть по пункту «Строковий параметр» і введіть ім'я Beep. Двічі клацніть по новому параметру і введіть значення No, щоб відключити оповіщення звуками системного динаміка .
4
Для відключення вбудованого динаміка допомогою програмного способу необхідно запустити аплет «Диспетчер пристроїв». Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Система».
5
В вікні клацніть по вкладці «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». В запущеному апплете розкрийте меню «Вид» і клікніть по опції «Показати приховані пристрої». Тепер у списку пристроїв вам необхідно знайти і відкрити розділ «Системні пристрої». Двічі клацніть по рядку «Внутрішній динамік» і у властивостях виберіть опцію «Відключено».
6
Найрадикальнішим способом вважається відключення кабелів подачі сигналу від внутрішнього динаміка . Вам буде достатньо зняти всього одну бічну стінку системного блоку і від'єднати кабелі динаміка від роз'ємів на материнській платі. Сам динамік розташовується недалеко від кнопок Power і Reset.