Як розібрати кухонний змішувач. розібрати змішувач прокладка.

Часто доводиться невеликий ремонт на кухні чи у ванній кімнаті робити самостійно. Наприклад, якщо раптом почав підтікати кран. В цьому випадку змішувач , швидше за все, доведеться знімати і укладати нову прокладку. Розібрати змішувач не так складно, як здається. Потрібно тільки знати кілька технічних тонкощів.
Вам знадобиться
  • тонка викрутка,
  • хрестова викрутка,
  • плоскогубці,
  • гайковий ключ,
  • автомобільна мастило WD-40 або гас, або оцет,
  • м'яка ганчірка.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно «відмочити» нарізні сполучення, які від містяться у водопровідній воді солей та інших речовин як би «прикипають» один у одного. Для цього використовується автомобільну мастило WD-40, а якщо купити її не вдалося - гас або оцет. Ретельно змочіть з'єднання з різьбленням размягчающім засобом, почекайте хвилин 10 - 15.
2
Тепер можете обережно відкручувати частини змішувача. За допомогою тонкої викрутки зніміть заглушки; якщо вони металеві - швидше за все їх буде потрібно відкручувати плоскогубцями. Крестовой викруткою відкрутіть ручки кранів, потім зніміть самі ручки. Після цього настає найскладніший момент - ви дійшли до кран-буксов. Знімати їх, як правило, важко. Саме вони можуть «прикипати» міцніше всього. Якщо з першого разу зняти кран-букси не вийшло - змочіть їх змащуючої просоченням ще раз і знову потримайте 10 хвилин. Відкручуйте кран-букси гайковим ключем. Якщо у вас не виходить зняти їх, залиште до самого останнього моменту, коли змішувач цілком вже буде знято. Дуже акуратно, щоб не пошкодити покриття, відкрутіть гайковим ключем носик змішувача. Використовуйте м'яку ганчірку, щоб запобігти пряме зіткнення ключа з гайкою носика.
3
Найбільш часто протікання води відбуваються саме в місці з'єднання носика і корпусу змішувача. Перевірте стан прокладки (прокладок) в цьому місці. При необхідності - замініть прокладку. Так само обережно, з використанням м'якої ганчірки, зніміть сіточку. Перевірте стан самої сіточки - можливо, її потрібно замінити, - а також стан гумової прокладки.
4
Отсоедините корпус змішувача від мийки. Непроста робота, так як гайка зазвичай «прикипає» до болта, а крім цього саме кріплення знаходиться у вкрай незручному місці. Тут вам може знадобиться помічник, який триматиме змішувач , поки ви будете його відкручувати. Відкручуйте гайку корпусу змішувача ключем на «11». Потім зніміть металеву пластинку і прокладку кріплення. Перевірте їх цілісність. Злегка витягніть корпус змішувача і відкрутите водопровідні шланги, якщо вони гнучкі. Якщо кріплення змішувача до водопроводу жорстке, вам знову доведеться відкручувати його в незручному становищі. Відкручуйте шланги ключем на «10».
5
Після того, як ви розібрали змішувач , ви зможете точно встановити причину протікання чи інших неполадок, замінити старі деталі і знову зібрати змішувач .