Як малювати персонажів з "Сімпсонів".

Сімпсони - знамениті мультиплікаційні герої, створені Меттом Грейнінг ще в 1987 році. The Simpsons став найдовшим мультсеріалом в історії американського телебачення, він був показаний в багатьох країнах і сьогодні, мабуть, майже кожен дорослий і дитина знає, як виглядає жовте сімейство Сімпсонів . Якщо ж ви хочете намалювати когось із персонажів мультфільму, недостатньо просто уважно переглянути серію серіалу. Щоб герої дійсно вийшли схожими, варто прислухатися до порад їх творця - Метта Грейнінг.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець і ластик, а якщо ви вирішили зобразити Сімпсонів в кольорі - фломастери, фарби або кольорові олівці.
Інструкція
1
Малюючи мультиплікаційних персонажів, дуже важливо дотримуватися навіть найдрібніші деталі, так як саме вони надають улюбленим героям їхні характерні риси та особливості. Починати малювання краще з визначення зразкових геометричних фігур, з яких можуть складатися частини тіл персонажів. Голова Гомера - це куля, від якого йдуть дві плавні лінії, що відтворюють шию. В цілому, за формою вона схожа на великий палець людської руки. Намалюйте спочатку голову, а потім вже додавайте до неї деталі - очі, рот, волосся.
2
Очі Гомера по діаметру дорівнюють шостої частини відстані від його верхівки до ключиць. Якщо ви малюєте голову з поворотом в?, То ближній очей повинен розташовуватися в центрі «пальця», в нижній частині базового кулі. Між верхівкою і оком має бути відстань приблизно в півтора очі. Зіниця дорівнює сьомій частині діаметра очі. Малюйте очі Гомера круглими, виряченими.
3
Ніс героя злегка кирпатий, він перекриває дальній очей, тому спочатку вам потрібно буде намалювати очей, ближній до вас, потім ніс, і тільки потім - друге око. Не забудьте зобразити над дальнім оком надбрівну дугу.
4
Лінія небрітость знаходиться на одному рівні з нижнім краєм очей. За формою, як стверджує Метт Грейнінг, вона нагадує розколотий кокос, у якого нижня частина становить одну третину від верхньої. Майте на увазі, що у всіх персонажів мультфільму неправильний прикус, і верхня щелепа явно довшими, ніж нижня.
5
Верх вуха персонажа лежить на одній лінії з нижнім краєм ока. У Гомера вуха середньої товщини, внутрішня частина відділяється двома дугами, розташованими у формі букви Т.
6
Над вухом Гомера - волосся, у вигляді букви М. Вони розташовуються на голові, внутрішнім куточком заходячи всередину за контур голови. Волосся є також і на маківці героя: це дві паралельні дуги, ближня з яких йде з центральної лінії голови.
7
Щоб намалювати Барта, потрібно також попередньо зробити розмітку. Його голова за формою нагадує скошений паралелограм, а під ним розташовується конус - шия. Малюючи голову знову ж в повороті?, Вам потрібно буде розташувати зіницю ближнього до вас очі героя рівно в середині паралелограма, і вже навколо нього зобразити круглий витріщеними очима. Як і у Гомера, зіниця Барта становить сьому частину діаметра його очі.
8
Волосся Барта ні в якому разі не повинні бути об'ємними - обов'язково малюйте їх гострими.
9
Ніс героя кирпатий, такий же, як у Гомера, але, зрозуміло, коротше і менше.
10
Вухо намалюйте кругле, верхній край вуха розташований на одній лінії з нижнім краєм очей.
11
Нижня губа набагато коротше верхньої, вона плавно переходить в шию, яка, в свою чергу вставляється в комір червоної футболки Барта.
12
Уважно вивчивши зовнішність персонажів на екрані і, дотримуючись всіх необхідних пропорції, ви зможете намалювати Сімпсонів максимально схожими на оригінал.
Корисна порада
Якщо ж ви плануєте малювати персонажів з «Сімпсонів» у різних ситуаціях, перед тим, як взятися за олівець, уважно вивчіть емоції і міміку героїв. Визначте, які саме виразу обличчя властиві тому чи іншому персонажеві. Приміром, Гомер в епізодах серіалу найчастіше з'являється захопленим, наляканим, розгніваним, втомленим, винуватим, пригніченим або навіть зазнають нудоту після поглинання пончиків. Ліза часто переживає меланхолію, мрійливість, радість, гнів, подив, прикрість, жалість. Залежно від настрою героїв змінюються і їхні обличчя, при цьому в самому малюнку зміняться лише кілька ліній.