Як омолодити сіма.

На сьогоднішній день The Sims є однією з найпопулярніших комп'ютерних ігор у світі. Інтерес своєї публіки творці The Sims підтримують, в першу чергу, за рахунок того, що кожні пару місяців випускають доповнення, які все більше і більше розширюють можливості гравців. Так, наприклад, у двох останніх частинах трилогії з'явилася можливість омолодити вашого сіма (сим-персонаж, від назви гри «Сімс»), тобто не тільки призупинити природний процес старіння, а й повернути вашому персонажу колишню молодість.
Інструкція
1
Омолодити сіма в The Sims 2 можна за допомогою еліксиру молодості. Його можна придбати в нагородах за набрані бали, які даються за виконані бажання вашого персонажа. Еліксир являє собою зелену рідину у великій скляній посудині. Одна порція еліксиру омолоджує сіма на 3 дні.
2
Якщо ви граєте в The Sims 3, визначитеся наскільки ви хочете омолодити вашого сіма . Тут існують лише два шляхи. Перший шлях - омолодження на один день: сим повинен з'їсти плід життя - особливе рослина, насіння якого можна знайти в місті. 1 з'їдений плід омолоджує вашого сіма на 1 день, 2 плода на 2 дні і т.д.Семена плода життя можна знайти у наукового інституту або у цвинтаря. Ці насіння з розряду «невідомих особливих насіння». Посадивши таке насіннячко у вас можуть вирости і інші особливі рослини, наприклад вогненні фрукти або квітка смерті, тому буде краще якщо ви посадите кілька особливих насіння. І не забувайте одну важливу деталь - особливі насіння можна посадити досягнувши рівня садівництва 7.
3
Отже, якщо вам вдалося зловити рибу-смерть і виростити плід життя, ви можете приготувати «Амброзію» - їжу богів. Вона поверне вашого сіма в початок його вікового періоду. При цьому ваш сим буде в піднесеному настрої протягом 7 дней.Также, ви можете воскресити померлого персонажа за допомогою амброзії. Після того як один з членів родини вмирає, вам надходить дзвінок з наукового інституту з пропозицією воскресити його. Ви приносите прах покійного в науковий інститут, і привид померлого приєднується до вашої сім'ї. Тоді, змусивши його з'їсти амброзію, ви побачите, як він знову стає живим персонажем.
4
Якщо ж у вас не виходить добути потрібні інгредієнти, ви можете продовжити життя своїх персонажів шляхом зміни параметрів гри. Для цього вам потрібно вибрати в меню "Налаштування" і відкрити вкладку "Параметри гри". Там знаходите "Епічність життя" і продовжуєте її настільки, наскільки вам хочеться. Таким чином, кількість днів одного вікового періоду буде не стандартним, а таким, яким ви виберіть. При цьому потрібно пам'ятати, що дана настройка застосовується до всіх персонажам гри.