Як видалити шрами з обличчя. видалення шрамів на обличчі.

Шрами (рубці) виникають з ряду причин. Виною тому може стати нещасний випадок, захворювання шкіри або операція. У медицині шрамами називають ділянки сполучної тканини, які заміщають дефекти шкіри, що виникли в результаті пошкоджень. Існують різні методи, які допомагають позбутися від шрамів на обличчі. Усунення їх - ювелірне справа, яка під силу фахівцям високого класу. Тому перш, ніж звертатися в ту чи іншу клініку, переконайтеся, що вашою проблемою займатиметься професіонал.
Інструкція
1
Спочатку визначити різновид вашого шраму. Зробити це зможе лікар. Шрами бувають декількох видів. Від типу рубця залежить методика лікування. Атрофічні і нормотрофіческіе шрами не оперують. Гіпертрофічні добре піддаються хірургічної корекції. Келоїдні теж вимагають консервативного лікування.
2
ГеліГелі використовуються для лікування невеликих рубців і свіжих розтяжок. В них входять активні речовини, які знебарвлюють шрами і роблять їх менш опуклими. Гелями можна користуватися в будь-який час доби, так вони безбарвні. Однак результат може з'явитися не відразу. В період лікування необхідно перебувати під наглядом лікаря.
3
СіліконСіліконовий метод призначений для усунення келоїдних рубців і опуклих шрамів. Суть його полягає в тому, що поверхня шраму покривається пластиною з силікону, яка закріплюється хірургічним шляхом. З часом шрам зменшується в розмірах і стає менш опуклим. Процес займає кілька місяців.
4
ПілінгПоверхностний пілінг проводять фруктовими кислотами. Він підвищує пружність шкіри і вирівнює рельєф. Кислоти згладжують відмінності кольору шкіри і шраму. Пілінг перешкоджає розростанню сполучної тканини і покращує обмінні процеси. Він використовується для видалення невеликих шрамів на обличчі. Після цього проводять хімічний пілінг.
5
ЛазерЛазерной терапією видаляють опуклі і великі шрами. Метод заснований на проникненні лазерного променя вглиб шраму і руйнуванні розрослася тканини. Після лазерної корекції судини склеюються, і харчування не надходить до рубцевої тканини, а шкіра стає більш гладкою.
6
МикродермабразияМикродермабразия полягає в шліфовці верхнього шару шкіри. Вона допомагає впоратися з опуклими шрамами, що мають невелику глибину. Цей метод також допомагає позбутися від шрамів, що з'явилися в результаті вугрової висипки. Однак він не підходить тим, у кого дуже чутлива шкіра.
7
ХірургіяПластіческая хірургія вирівнює довгі та широкі шрами. Ділянки сполучної тканини зрізаються, краї з'єднуються.
8
Експандерная дермотензіяЕтім методом усувають обширні шрами. Він проводиться в два етапи. Спочатку під шкіру поряд з рубцем вшивають експандер (силіконовий мішечок), в який вводять розчин для розтягування шкіри. Потім мішечок видаляють, вирізають рубець і підтягують здорову шкіру.
9
Ін'єкції кортізонаПрі розрослися і опуклих шрамах застосовують ін'єкції кортизону. Шрам стає плоским і менш помітним.
Зверніть увагу
Лазерний метод рекомендується при гіпертрофічних рубцах.Хіміческій пілінг, при якому відбувається відлущування ороговілих клітин і стимуляція процесів регенерації глибокого шару, підходить для атрофический рубцов.Для видалення келоїдних рубців можуть бути використані фізіотерапевтичні процедури, вплив холодом і гормональні ін'єкції.