Як розмістити меблі в маленькій кухні.

Кухня з маленькими розмірами - чудова тренування в оформленні інтер'єру. Але навіть така обмежена площа дозволить створити дизайнерське твір мистецтва, яке, в свою чергу, буде не тільки радувати око, але і забезпечить комфорт повсякденного життя. Отже, слідуючи всього декільком правилам, ви зможете зручно і функціонально розмістити меблі в маленької кухні .
Інструкція
1
Виміряйте кухню і вирішите, скільки ви готові приділити місця кожного предмета. Ваша площа, насамперед, повинна вміщати мийку, плиту, стіл для приготування їжі, ящики для зберігання посуду і холодильник.
2
Намагайтеся розміщувати меблі подалі від дверних прорізів, це зробить вхід на кухню більш зручним, а відкритий вид приміщення візуально розширить все простір кухні.
3
Економте місце, використовуючи більше підвісних шухлядок. На стику стін повісьте ящик трикутної або закругленою форми. Ваше завдання - візуально збільшити простір кухні, приховавши кухонні предмети. Адже відомо, що кімната, завантажена дрібницями, виглядає тісно і незатишно.
4
Купуйте шафки з розсувними дверцятами. Вони не віднімають простір, роблячи перебування на кухні комфортним. Навісні полки також економлять місце, вміщуючи масу кухонних предметів.
5
Купуйте холодильник витягнутої форми - він без проблем вмістить високий посуд та пляшки з молоком. При цьому місце буде зекономлено.
6
Зверніть увагу на вбудовану техніку. Вона може мати різну форму і розміри, що дозволить звільнити простір.
7
Разделочная стільниця займе менше площі, якщо її зробити на замовлення. Прямо в ній можна вирізати місце під мийку, а внизу влаштувати сміттєве відро.
8
Для вашої кухні придбайте стіл-трансформер, який при необхідності стане Повногабаритні або, навпаки, невеликим.
9
Вибирайте диван або крісла з вбудованими ящиками для зберігання круп, борошна або макаронів. Так не буде необхідності вішати окрема шафа, захаращує простір.
10
Велика люстра візуально звузить приміщення кухні. Краще купіть кілька окремих лампочок. Для зони робочого столу ефективніше використовувати точкові світильники, а обідній стіл можна висвітлити двигающейся лампою.
11
Для маленької кухні найкраще підійде меблі зі скла, з великою кількістю металевого декору. Відбивна поверхня шафок або холодильника додасть інтер'єру легкість і об'ем.Разместіть меблі на маленької площі - це ціле мистецтво. Так що творіть, і нехай ваші результати приносять затишок і комфорт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6VLu9SgZcwo