Як мити монітор.

Як і будь-який предмет побуту, комп'ютерні монітори з часом брудняться. Але якщо покрита пилом меблі просто справляє неприємне враження, то шар бруду, що накопичився на екрані монітора, помітно заважає роботі, викликаючи додаткову напругу очей. Тому так важливо стежити за станом дисплея і своєчасно очищати його. Однак при цьому можуть виникати деякі складнощі, оскільки мити монітор як звичайний предмет меблів можна.
Вам знадобиться
  • Серветки з просоченням, м'яка ганчірочка, широка м'яка кисть, спрей для очищення монітора.
Інструкція
1
Сучасні рідкокристалічні монітори , як і інша складна техніка, дуже чутливі до зовнішніх впливів. Тому їх не можна чистити звичайними миючими засобами, не слід терти екран мокрими або сухими ганчірками, щоб не пошкодити його покриття. Для очищення РК-моніторів переважніше всього використовувати спеціально розроблені для цієї мети серветки та спреї.
2
Найскладнішим в процесі миття монітора є очищення його екрану. Задню сторону монітора, підставку і бічні рамки, зроблені з пластику, цілком достатньо акуратно протерти вологою ганчірочкою. Тільки попередньо необхідно відключити електроживлення.
3
До екрану же ЖК-монітора потрібно ставитися з великою обережністю, оскільки його дуже легко подряпати навіть звичайної ганчіркою. Існує два основних способи очищення дисплея: сухий і вологий. При сухому способі накопичилася пил з дисплея можна прибрати або безконтактно, використовуючи для цього гумову грушу або повітродувку. Або за допомогою м'якого пензлика, обережно змахує скупчення пилу.
4
Однак сухий спосіб очищення підходить тільки тоді, коли сам екран досить чистий і лише трохи запилений. Якщо ж на ньому є які-небудь плями жиру або висохлих рідин, буде потрібно більш серйозна прибирання. В цьому випадку необхідні вологі серветки і очищують спреї.
5
Якщо під рукою немає спеціалізованих серветок для очищення ЖК-екранів, можна використовувати будь-яку м'яку тканину типу фланелі або серветок для окулярів. В якості смачивающей рідини можна використовувати звичайну м'яку воду, що не містить домішок. Ні в якому разі не слід застосовувати для протирання дисплея спиртові розчини або побутові хімічні засоби очищення.
6
Екран монітора очищають м'якими рухами зверху вниз, без будь-якого застосування сили. Важливо пам'ятати, що безпосередньо на екран не можна розбризкувати ніяку рідину, навіть якщо це спеціальний очищающий спрей. Змочувати потрібно серветку і вже нею очищати монітор. Як завершальний кроку після вологого очищення можна використовувати суху паперову серветку, щоб прибрати можливі розводи.
Корисна порада
Щоб уберегти монітор від появи жирних плям і подряпин, намагайтеся при роботі не торкатися його пальцями і не дозволяйте іншим доторкатися до екрану руками або твердими предметами.