Як приготувати млинці на молоці. Приготування млинців.

Млинці люблять і дорослі, і діти. Вони гарні і самі по собі і як смачні конвертики для найрізноманітнішої начинки Особливо гарні млинці, спечені на молоці. Як приготувати такі млинці ми вам розповімо зараз.
Інструкція
1
Молоко трохи підігрійте. В миску вбийте яйця, насипте цукор, посоліть - третина чайної ложки солі, додайте півтори склянки молока, перемішайте.
2
Всипте борошно, розмішайте її виделкою, розтираючи грудочки і додаючи молоко, якщо тісто буде важко заважати. Добре розмішавши, долийте залишився молоко і пару столових ложок рослинного масла. Знову все розмішайте виделкою або скористайтеся для цього віночком. Консистенція тіста повинна бути такою, як дуже рідка сметана.
3
Розігрійте сковорідку, для першого млинця її поверхню потрібно полити рослинним маслом. Вилийте за допомогою ополоника на сковороду тісто, тримаючи її за ручку і нахиляючи, щоб тісто рівномірно розтеклося по її поверхні. Як тільки нижня поверхня млинця почне відлипати, переверніть млинець за допомогою кулінарної лопатки або ножа.
4
Зніміть млинець, налийте наступний. Якщо сковорода хороша або спеціальна, використовувана тільки для млинців, то рослинне масло більше підливати буде не потрібно. Поки млинець смажиться, промажьте попередній шматочком вершкового масла. Все, процес пішов!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l68jWFtmcMY