Як поставити аську на комп'ютер.

ICQ або, як її називають в рунеті, аська - один з найпопулярніших і широко поширених інтернет-месенджерів. Ця програма дозволяє ефективно обмінюватися миттєвими повідомленнями і пересилати файли. Великою перевагою ICQ є простота її установки і налаштування. Навіть самий недосвідчений користувач може з легкістю самостійно завантажити і поставити аську на свій комп'ютер.
Інструкція
1
Перш ніж встановлювати ICQ на свій комп'ютер, необхідно спочатку завантажити інсталяційний файл з сайту розробників. Аська розповсюджується безкоштовно, тому скачування дистрибутива, викладеного у відкритий доступ, не складає ніяких труднощів.
2
Щоб отримати інсталяційний файл зайдіть на офіційний сайт ICQ за адресою http://www.icq.com. Якщо у вас стандартна операційна система Windows, виберіть велику жовту кнопку з написом «Завантажити ICQ», розташовану під верхнім анімованим банером, і натисніть її. Розпочнеться автоматичне скачування останньої доступної версії ICQ.
3
Якщо у вас встановлено будь-якої менеджер закачування файлів, то за замовчуванням дистрибутив збережеться в папку C://Downloads, але при бажанні ви можете вибрати будь-який інший зручний для вас шлях. Якщо закачування здійснюється через браузер, то програма попросить вказати папку для збереження файлу.
4
Якщо ваша операційна система відноситься до сімейства Mac або Linux, у верхньому меню головної сторінки сайту виберіть пункт «Завантажити» і у випадаючому контекстному меню клікніть на тип вашої ОС. В результаті почне скачиваться відповідний обраної платформі дистрибутив.
5
Після закінчення закачування дистрибутива, відкрийте папку зі збереженим настановним exe-файлом і запустіть його. Почнеться установка ICQ в автоматичному режимі. На початку процесу майстер установки запропонує вам вибрати мову інтерфейсу (за замовчуванням російська) і прийняти ліцензійну угоду. Для цього натисніть кнопку «Я згоден».
6
Другим кроком вам буде запропоновано вибрати варіант установки ICQ: «Повернення до повної установки» або «Налаштування установки». Перший варіант є найбільш повним і підходить для недосвідчених користувачів. У результаті його вибору ICQ автоматично інтегрується з соціальними мережами і пошуковою системою Mail.ru. Якщо вам це не підходить, виберіть другий варіант і зніміть галки з тих функцій, які ви не хочете встановлювати. Після чого натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення установки ICQ на ваш комп'ютер.
7
Після завершення установки програма відкриє вікно входу, в якому ви можете ввести свій номер користувача та пароль. Якщо ви ніколи раніше не використали ICQ і у вас немає номера користувача, виберіть опцію «Зареєструватися» і далі слідуйте підказкам майстра. Після присвоєння вам ідентифікатора і вибору пароля, ви зможете увійти в свій контакт-лист і почати спілкування.
Безліч людей користується сервісом миттєвих повідомлень ICQ. Робота з ним не вимагає наявності у користувача будь-яких специфічних комп'ютерних навичок. Для його використання потрібно всього лише встановити невелику програмку і пройти коротку процедуру реєстрації.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт системи обміну миттєвими повідомленнями ICQ.
2
На головній його сторінці ви побачите кнопку "Скачайте ICQ", скористайтеся нею і збережіть дистрибутив клієнта на свій комп'ютер.
3
Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь вказівок майстра установки.
4
Після завершення установки, запустіть програму за допомогою ярлика у вигляді квітки.
5
Введіть ваші дані у випадку, якщо ви вже реєструвалися раніше в мережі ICQ або пройдіть пропоновану програмою процедуру реєстрації, якщо ви вперше зіткнулися з цією системою обміну повідомленнями.
6
Користуйтеся налаштованої програмою, спілкуйтеся в мережі ICQ.
Зверніть увагу
Ви можете використовувати й інші, більш функціональні клієнти для спілкування в мережі ICQ, наприклад, QIP або Miranda.