Як верстати шаблон.

Від того, наскільки вдало зверстаний веб-сайт, залежить його працездатність, естетична привабливість, функціональність і зручність для відвідувачів. Верстка є одним з найважливіших моментів розробки сайту, і для того щоб не виникало конфліктів між версткою і дизайном сайту, розробник повинен враховувати певні правила і стандарти, загальні для всіх інтернет-сторінок.
Інструкція
1
Не обов'язково робити верстку занадто складною - зверстана сторінка повинна по максимуму відповідати тому, як дизайнер представляє макет майбутнього сайту. Надмірно складна верстка може призвести до того, що початкові дизайнерські задумки не будуть реалізовані на сторінках сайту.
2
При верстці шаблону важливо пам'ятати про те, що навігація сайту повинна бути інтуїтивно зрозумілою і зручною для кожного відвідувача. Кожна сторінка повинна відповідати своєму розділу - на ній повинні бути заголовки, меню, підсвічені кнопки, що допомагають відвідувачам визначити, в якій частині сайту вони знаходяться в даний момент. Не забувайте також про тематичної спрямованості сайту, який ви верстаєте - наповнюйте верстку контентом, відповідним тематиці сайту, і не відхиляється від неї.
3
Усі сторінки у верстці повинні бути пов'язані один з одним - відвідувач сайту повинен мати можливість в будь-який момент перейти на головну сторінку сайту з будь-якої з його сторінок, а це означає, що верстальник повинен продумати грамотну систему розміщення сторінок і гіперпосилань між ними.
4
Верстаючи шаблон сайту, переконайтеся, що сторінки сайту будуть коректно відкриватися в більшості сучасних браузерів, в тому числі, в Internet Explorer. Також коректність відображення сайту в мережі залежить від того, чи має сайт у всіх своїх розділах однакову кодування. Не варто включати в сайт кілька різних кодувань - це призведе до неправильного відображення сторінки в мережі.
5
Всі сторінки сайту повинні мати мета-теги і title-теги. Використовуйте HTML-теги грамотно - не перевантажуйте сайт непотрібними тегами, використовуйте їх тільки за призначенням. Теги, в яких немає необхідності, потрібно видаляти. Встановлюючи теги на сайті, слідкуйте за тим, щоб вміст тега відповідало його назві. Наприклад, в тезі header повинен міститися заголовок сторінки, а в тезі logo - логотип.