Як зробити фото в інтернеті.

Спілкуючись в інтернеті , ви не бачите осіб своїх співрозмовників, і тому, для того щоб спілкування було більш міжособистісним, люди вважають за краще розміщувати в блогах, форумах, соціальних мережах і чатах аватари - фотографії маленького розміру, які роблять акаунти більш живими та індивідуальними. Створити аватар з будь-якої своєї фотографії зможе навіть початківець користувач ПК - для цього вам знадобиться проста в обігу програма GIMP, в якій ви легко зможете відредагувати будь-яке зображення.
Інструкція
1
Візьміть фотографію, з якої ви хочете вирізати своє обличчя, і відкрийте її в GIMP, попередньо скачавши і встановивши програму. Для того щоб відкрити фотографію, перетягніть її з папки, в якій вона міститься, у вікно відкритої програми GIMP, або клікніть на зображенні правою клавішею миші та виберіть опцію Edit with GIMP. Фотографія з'явиться в головному вікні програми.
2
На панелі інструментів GIMP виберіть опцію прямокутного виділення - для цього натисніть на піктограму пунктирного квадратика. Близько рядки «Фікс» встановіть галочку. Потім визначте, яку саме область фотографії ви хочете вирізати, і, клікнувши у верхній лівий край обраної області лівою клавішею миші, виділіть невеликим квадратом своє обличчя на фото.
3
При необхідності відредагуйте виділену область, пересуваючи її, зменшуючи або збільшуючи. Потім клікніть на виділеному квадраті правою клавішею миші та виберіть опцію «відкадрувати виділення». У вас залишиться вирізаний квадрат з особою, а решта частини фотографії зникнуть.
4
Тепер відредагуйте розмір майбутнього аватара, щоб ви могли використовувати його в подальшому на різних сайтах. Зазвичай на форумах і в блогах доступним розміром для аватара є розмір 100х100 пікселів або 200х200 пікселів. Клацніть правою клавішею миші по фотографії і виберіть опцію «Зображення> Розмір зображення». Введіть у вікні потрібну висоту і ширину картинки - наприклад, 200х200. Натисніть «Змінити», щоб застосувати зміни. Збережіть фотографію, клікнувши в меню «Файл» опцію «Зберегти як».
5
Зберігайте аватар у форматі JPG. Дайте файлу ім'я і вкажіть шлях для збереження в будь-яку папку вашої системи. Також не забудьте налаштувати якість зображення в додаткових параметрах - від нього залежить розмір картинки. Не варто робити якість занадто низьким. Тепер аватар можна використовувати в мережевому спілкуванні.