Як скласти обьявление.

Кожен з нас не раз стикався з необхідністю складання оголошення про купівлю або продаж квартири, автомобіля, пошуку роботи або зниклого вихованця, про рекламу надаваних послуг. При цьому постійно доводилося замислюватися, як зробити оголошення ефективним, щоб на нього відразу ж звертали увагу.
Інструкція
1
Звичайно, в написанні оголошення про продаж квартири або пошуку домашньої тварини нічого складного немає, а ось над рекламою своєї фірми або продукції, залученням клієнтів в мережевий бізнес, на курси або семінари варто задуматися. У першу чергу, постарайтеся зацікавити або навіть заінтригувати читача. На таке оголошення зазвичай звертають увагу при першому прочитанні. Потренуйтеся в складанні, підбирайте відповідні фрази, уявляйте себе на місці клієнта. Привернуло б вас таке оголошення?
2
Не слід при цьому писати занадто багато і вставляти повну характеристику вашої продукції або послуг, забезпечивши її при цьому професійними виразами. Простому читачеві, не надто розбирається в питанні, навряд чи, буде цікаво дочитувати подібне оголошення до кінця.
3
Якщо ви пропонуєте роботу, то в обов'язковому порядку вказуйте, з чим працює ваша фірма, будь то духи, труби, залізобетонні конструкції або чіпси. Адже більшість претендентів цікавляться не тільки умовами роботи і рівнем заробітної плати, а й предметом, з яким їм потрібно буде працювати.
4
Публікуйте ваше оголошення зі встановленою періодичністю Звичайно, в інтернеті різні дошки оголошень оновлюються в різний час, тому постарайтеся дізнатися швидкість заповнення такої дошки, щоб викласти ваше оголошення вчасно. Якщо ви розміщуєте оголошення в періодичному друкованому виданні, з'ясуйте частоту його виходу. Але не перестарайтеся, у читача може скластися враження, що ваша продукція або послуги не надто якісні, раз потребують постійної рекламі.
5
Якщо ви публікуєте оголошення кілька разів, то намагайтеся частіше міняти текст. Кожен раз включайте в нього нові фрази, переставляйте їх місцями.
6
Занадто велика кількість окличних речень, захоплених фраз, які обіцяють «золоті гори», навряд чи, привернуть серйозних людей, адже навколо і так багато подібних текстів. Тому при складанні оголошення проявляйте стриманість, будьте чесними і цікавими.