Як змінити стиль сайту.

Сьогодні для розробки та оформлення сучасного веб- сайту вже недостатньо простого мови HTML - все веб-розробники використовують зручні і функціональні таблиці стилів CSS, які містять набір елементів форматування сторінок, спрощують HTML-файли , зменшують їх розмір і роблять більш простим зміна зовнішнього вигляду веб- сайту . Змінюючи стилі, ви отримуєте масу можливостей для редагування сайту і зміни маси його параметрів за короткий проміжок часу - якщо ви зміните параметр в стилі, він автоматично буде застосований до всіх сторінок сайту .
Інструкція
1
Додати стилі на сайт можна різними способами. Одним з них є додавання внутрішнього стилю - використання атрибуту style, який розширює теги веб-сторінки. Використання внутрішнього стилю не спрощує роботу зі сторінкою, а навпаки, робить зміна елементів сторінки більш складним. Більш оптимальним є використання таблиць глобальних стилів - елемента style. В даному випадку ви визначаєте стиль в самому документі, розміщуючи його в заголовку сторінки.
2
Використовуйте таблиці глобальних стилів для того щоб розмістити всі стилі сторінки в одному документі і форматувати при цьому відразу велику кількість елементів стилю. Тут варто використовувати тег