Як пов'язати бандану. Як красиво зав'язати бандану.

Серед великої різноманітності головних уборів одним з найстильніших, простих і універсальних є звичайна бандана. Пов'язати її можна різними способами, а різні фактури і кольору тканин можуть зробити цей головний убір підходить як для вечірки, так і для спортивного походу. Не обов'язково носити бандану на голові - ви можете пов'язати її на шию, на руку, і навіть на пояс, якщо дозволяє розмір хустки.
Інструкція
1
Найпростіше пов'язати бандану на голові стандартним способом. Для цього візьміть квадратний хустку і складіть його по діагоналі. Потім вийшов трикутником накрийте голову і, утримуючи підставу на лобі, зв'яжіть два бічних кута трикутника на потилиці, заправивши вершину трикутника під вузол. Для того щоб бандана краще сиділа на голові, основу трикутника загніть невеликий смугою вгору перед тим, як зав'язувати вузол.
2
Крім цього способу пов'язування бандан, існують і інші. Наприклад, якщо ви хочете зав'язати бандану з жорсткої тканини, або бандану прямокутної форми, помістіть хустку на голову, не складаючи його. Одну сторону бандани утримуйте на лобі, а найближчі її кінці зв'яжіть разом на потилиці так, щоб залишилися вільні кінці опинилися під вузлом.
3
Обов'язково зав'язуйте вузол щільно і туго, розміщуючи його на потилиці, а не на шиї, щоб бандана не сповзала з голови. Підберіть той спосіб зав'язування бандани, який підійде саме вам, і який буде гармонійно поєднуватися з типом тканини і стилем вашої бандани.
4
Крім того, ви можете зав'язувати бандану не тільки на голові, але і на інших частинах тіла - наприклад, пов'язавши бандану на стегні, ви різноманітність свій зовнішній вигляд і зробите стандартні джинси оригінальніше і неформальні.
5
У холодну пору року тепла і щільна бандана, зав'язана навколо шиї, зробить ваш вигляд більш незвичайним і захистить вас від холоду. Також в якості шийної хустки на світську вечірку ви можете використовувати шовкову бандану - вона виглядає святково і нарядно. Якщо вам подобаються напульсники - зав'яжіть бандану навколо зап'ястя або передпліччя.
6
Також бандани з тонкої та легкої тканини можна використовувати як пояс для спідниці або штанів, а в жарку погоду - в якості парео.
Зверніть увагу
От тільки далеко не всі, хто люблять бандани, вміють правильно їх зав'язувати. Здавалося б, хіба це складно? Ось найпростіший алгоритм правильного зав'язування бандани: 1. Квадратну бандану складаємо навпіл, так, щоб вийшов трикутник. 2. Складену трикутну бандану укладаємо на голову підставою на лоб. Кінці бандани (вершини трикутника) зав'язуємо на потилиці.
Корисна порада
Але якщо хтось не знає, скажу - бандана являє собою квадратний відріз кольорової тканини досить великого розміру. Носять бандану на різних частинах тіла: бандану зав'язують на шиї, на руках, ногах і навіть стегнах. Найчастіше, звичайно, бандану носять на голові. Як можна зав'язати бандану, щоб вона міцніше трималася. Щоб бандана трималася міцніше, підстава боку, прикладається до голови, додатково складіть ще раз смугою в 1,5-2 сантиметри.