Як відновити Яндекс.Гаманець. Як відновити платіжний код яндекс інтернет якщо втратив сімку.

Електронні гроші - це зручно. Мабуть, це головне гасло все систем електронних гаманців. Крім того, це безпечно. Чи не відберуть ж у вас вночі пароль від електронного гаманця? Та й кишеньковим злодіям тут робити нічого. Найвідоміші в Росії інтернет-гаманці - Webmoney і Яндекс.Деньги.
Інструкція
1
Що робити, якщо ви втратили доступ до свого Яндекс-гаманцю? Варто подбати про це вже на етапі створення гаманця. Пароль від вашої поштової скриньки в системі Яндекс не дає права здійснювати фінансові операції. Для того щоб отримати можливість користуватися Ядекс-гаманцем, вам необхідно придумати платіжний пароль, а також код відновлення. Крім того, бажано прив'язати до вашого рахунку в системі Яндекс номер мобільного телефону. Він стане в нагоді для відновлення забутих паролів і для SMS-інформування про операції по рахунку.
2
Якщо до вашого гаманця прив'язаний телефонний номер, вам потрібно пройти за посиланням Яндекс.Деньги: «Мої телефони» (https://money.yandex.ru/restorepass.xml). Тут ви можете запросити новий пароль до вашого Яндекс-гаманцю, натиснувши на кнопку «Отримати SMS».
3
Відновити доступ до системи Яндекс.Деньги можна іншим способом. Для цього вам необхідно видалити старий пароль і створити новий. Знайдіть на будь-якій сторінці системи Яндекс.Деньги посилання «Відновлення забутого платіжного пароля» (https://sauth.yandex.ru/passport?mode=lostsecurepass) і перейти по ній. Для відновлення вам буде потрібно згадати секретне питання і відповідь. Після цього на електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації, прийде лист. Відкрийте його і перейдіть по посиланню. Ви побачите сторінку з формою для введення особистої інформації. У відповідних графах введіть вашу дату народження (її ви повинні були вказати при реєстрації) і код відновлення, якщо ви його пам'ятаєте. Якщо ви вірно заповнили всі поля, ви потрапите на наступну сторінку, де вам потрібно буде ввести новий платіжний пароль. Знайте, у вас буде всього 5 спроб ввести код відновлення.
4
Якщо ви не змогли згадати код відновлення, то вам необхідно написати листа до служби підтримки (https://money.yandex.ru/feedback/?themeTitle=securepass). Вкажіть у зверненні всі дані, які ви пам'ятаєте. Служба підтримки відповідає оперативно.
5
Також можна написати заяву з вимогою про відновлення втраченого доступу до системи Яндекс.Деньги. Для цього необхідно зробити нотаріально завірену копію громадянського паспорта, а також написати заяву у вільній формі, де вкажіть всі дані, які ви пам'ятаєте. Заяву необхідно принести особисто за адресою м Москва, вул. Льва Толстого, будинок 16, або надіслати листом: 119021, г. Москва, а/я 57. У заяві обов'язково вкажіть координати для зв'язку з вами.