Як обрати замок для дверей.

Надійний дверний замок - гарантія безпеки. Навіть найміцніша двері без якісного замку не може забезпечити недоторканність житла. На будівельному ринку існує дуже багато запірних конструкцій. Як вибрати потрібний замок і жити спокійно? Читайте основними видами домашніх сторожів, які відрізняються за ступенем надійності, і підберіть те, що підходить саме вам.
Інструкція
1
Електронний замок . Це конструкції, які з'явилися на ринку не так давно. Якісний електронний замок дуже надійний. Мабуть, він є самим надійним пристроєм серед запірних конструкцій. Для нього не потрібно ключ - він відкривається за допомогою пульта або введення коду. Електронний замок працює від електричної мережі. Для безпеки такі пристрої мають власний акумулятор. Єдиним недоліком електронного замка є його ціна - вона досить висока.
2
Найнадійніший механічний замок - сувальдний. Ця конструкція має секретну частину, зроблену з пластин різної форми. Щоб відкрити подібний замок , потрібно привести ці пластинки в потрібне положення. Сувальдний замок добре підходить для металевих дверей.
3
Замок, що має трехштіфтовий циліндровий механізм. Цей пристрій складається з декількох пружних штифтів. Більша кількість штифтів означає більш високу надійність. Однак циліндр такого замку можна розкрити за допомогою висвердлювання, тому вибирайте конструкції зі штифтами з прокаленной сталі. Ключ до такого замку має кілька зубів, а при відкриванні місця між ними заповнюються штифтами.
4
Замок, що має циліндровий механізм і штифти в циліндрі. Це сторожа, які не можна назвати дуже надійними. Їх можна бачити в школах, поліклініках, дитячих садах. Чим якісніше матеріали, з яких зроблено такий пристрій, тим надійніше замок .
5
Замок циліндровий, що має поперечні пластини. Ключі до таких замків нагадують циліндри, зрізані по вертикалі. Замки подібного типу дуже ненадійні, їх можна легко відкрити будь міцної відмичкою.
6
Замок рейковий. Не витримує ніякої критики. Відкрити його можна за допомогою ножа. Ключі до такого пристрою - це пластинки з канавками. При введенні в свердловину ключ натискає на ригель - і двері відкриті.
7
Який би замок ви не вибрали, обов'язково звертайте увагу на якість матеріалів. Перевірте, чи відповідає замок держстандартам. Для цього уважно вивчіть упаковку та інструкцію.