Як налаштовувати інтернет на Samsung.

Для того щоб мати можливість користуватися мобільним інтернетом , абоненти найбільших мобільних операторів повинні замовити і зберегти спеціальні настройки. Модель вашого телефону тут ролі не грає, оскільки настройки однаково діють на телефонах різних марок.
Інструкція
1
Так що, незважаючи на модель мобільного телефону, абоненти оператора зв'язку "Мегафон" можуть в будь-який час здійснити замовлення автоматичних налаштувань інтернету. Зробити це вони можуть на головній сторінці офіційного сайту компанії (спочатку потрібно клікнути на вкладку "Телефони", потім на "Налаштування інтернету, GPRS і WAP"). Після цього необхідно заповнити форму, що з'явилася запиту.
2
Є й інший спосіб, за допомогою якого можливо налаштувати інтернет на своєму телефоні, - це відправка SMS-повідомлення. Наберіть текст "1", якщо вам потрібно замовити налаштування інтернету, "2", якщо знадобляться настройки WAP, і "3", якщо захочете налаштувати ще й ммс. Крім того, для дзвінків абонентам "Мегафону" доступні номери 05190 та 05049.
3
Не забувайте і про номер абонентської служби 0500, на який можна додзвонитися з мобільного телефону, і 502-5500, який призначений для дзвінків з міських телефонів. Також абонентам завжди готові надати допомогу співробітники компанії і консультанти салонів зв'язку "Мегафон".
4
Користувачам мережі "МТС" теж надається декілька номерів для замовлення інтернет-налаштувань. Наприклад. короткий номер 0876, на який ви можете зателефонувати (дзвінок є безкоштовним) або номер 1234, наданий для відправки смс-повідомлень (без тексту). Замовити настройки, як і в "Мегафоні", абоненти компанії "МТС" можуть прямо на офіційному сайті оператора (для цього їм потрібно буде тільки ввести в спеціальному полі номер мобільного телефону).
5
Оператор "Білайн" пропонує своїм абонентам два види інтернет-підключення (через GPRS, а також без нього). Якщо ви вибираєте перший тип підключення, наберіть на клавіатурі свого телефону USSD-номер * 110 * 181 #. Для отримання другого типу налаштувань необхідно скористатися командою * 110 * 111 #.