Як визначити розмір одягу по росту. розмір одягу від зростання.

У володарів стандартної фігури зростання та обсяги тіла прямо пропорційні і, визначаючи розмір одягу, можна орієнтуватися по росту . Для дитячої одягу, як правило, розмір відповідає висоті в сантиметрах. Але для точного визначення розмір а дорослої одягу потрібно додатково виміряти основні обсяги тіла: обхват грудей, талії і стегон.
Вам знадобиться
  • метр для вимірювання росту
Інструкція
1
Виміряйте зріст від п'ят до маківки, обов'язково без взуття. Якщо він відрізняється від зазначених в системі, то округляйте в бік найближчої цифри (в більшу чи меншу сторону, відповідно).
2
Виміряйте обсяг грудей: вимірювальну стрічку обведіть навколо грудей по самим виступаючим точкам, стрічка повинна прилягати щільно, але не затягувати. Перевірте, щоб вона була розташована паралельно підлозі.
3
Виміряйте обсяг талії: визначте візуально найвужче місце в області живота, щільно обведіть навколо нього вимірювальну стрічку, при цьому збережіть природний стан живота, тобто не треба його ні втягувати, ні надувати.
4
Виміряйте обсяг стегон: міряйте по самим виступаючим точкам як і попередні обсяги, не затягуючи, але досить щільно.
5
Для Росії жіночі та чоловічі розмір и визначаються таким чином: обсяг грудей поділіть на 2. Тобто, якщо ваш обхват становить 88 см, то це відповідає 44 розмір у. Правда, розмір и бувають лише парні, тому, якщо потрібно, округляйте до найближчого в більшу чи меншу сторону з урахуванням своєї комплекції і моделі одягу. Крім того, для одягу виробництва Росії існує наступна градація по росту і зразкову відповідність по розмір ам: I - 158 см - р.40-42 , II - 164 см - р.42-44, III - 170 см - р.44-46, IV - 176 см - р.46-48, V - 182 см - р.48-50, VI - 188 см - р.50-52, VII - 194 см - р.52-54.
6
При замовленні німецької жіночої одягу по каталогам, зверніть увагу на літерні позначення рядом с розмір ами: літера K - для росту 160 см, літера N - зростання від 165 до 172 см, літера L - зростання більше 172 см.
7
Для американської одягу, розрахованої на чоловіків високого зросту, в буквене позначення іноді додається літера Т (МТ, XLT). У різних країнах різна система розмір ів і ростовок, їх приблизні співвідношення ви знайдете в таблицях, розміщених на багатьох сайтах. При визначенні відповідності обсягів та розмір ов орієнтуйтеся на більший обсяг або на той, який принципове для даного виду одягу.
Зверніть увагу
В Росії та країнах СНД прийнято визначати розмір жіночого одягу через величину Напівобхват грудей - обхват грудей в сантиметрах, поділеній на два. Для зняття цієї мірки рекомендується допомога другої людини. Стрічка повинна проходити горизонтально навколо тулуба через виступаючі точки грудних залоз.
Корисна порада
Кожна справжня жінка знає, як визначити свій розмір одягу. Якщо про це знають клієнти, то люди, робота яких продаж одягу оптом, обов'язково повинні добре розуміти, як вираховується розмір, за якими принципами будується таблиця результатів, як співвідносяться російська і білоруська одяг з європейською та американською. У вітчизняній системі розмір жіночого одягу визначають через величину Напівобхват грудей.