Як почистити пальто від бруду.

Що робити, якщо ви виявляєте, що посадили пляма на своє пальто , а віднести його в хімчистку і чекати кілька днів, поки його опрацюють і повернуть, немає ні бажання, ні можливості. Прати таку річ в машинці протипоказано, а значить, доведеться спробувати видалити бруд самостійно.
Інструкція
1
Для початку уважно огляньте пляма. Дайте одязі висохнути, тоді видалити забруднення можна буде за допомогою простої щітки або скориставшись губкою з великими порами для взуття із замші або нубука.
2
Якщо пляма вже в'їлося, і проста щітка і губка не допомагають, можна скористатися сумішшю з солі і нашатирю (пропорція один до чотирьох). Просто нанесіть її на тампон і обробіть пляма, а потім промийте його водою.
3
Можна спробувати позбутися бруду за допомогою бензину, але це радикальний спосіб і використовувати його треба тільки в крайніх випадках. Змочіть серветку, протріть забруднену область, а потім присипте сіллю або тальком. Зачекайте кілька годин, а потім почистіть пальто щіткою з жорсткою щетиною.
4
Видалити пляму можна і за допомогою звичайного гліцеринового мила або засоби для миття посуду. Не забувайте про те, що будь-який засіб варто спочатку випробувати на невеликій, невидимому для ока ділянці, щоб дізнатися, чи не зашкодить воно структуру тканини.
5
Можете спробувати нанести на пляму кашку з прального порошку, трохи потерти і залишити на півгодини. Потім ретельно змийте порошок водою. Використовуючи цей метод, будьте дуже уважні, щоб згодом, на місці забруднення у вас не вийшла світла, що відрізняється від основного кольору, область.
6
Деякі також радять застосовувати розчин оцту навпіл з водою, харчову соду, звичайний спирт і навіть серветки для чищення рідкокристалічних моніторів. Але сліпе слідування численним народним методам може зіпсувати річ, тому не забувайте про те, що перед будь обробкою варто уважно вивчити ярлик вашого пальто , щоб з'ясувати, в яких умовах його можна чистити.