Як розкодувати автомагнітолу. Як розкодувати магнітолу Пролоджі.

Автомагнітоли мають кодування, яка захищає від злому. Кожного разу після того, як автомобільна мережа хоча б на 10 хвилин буде знеструмлена, ваша магнітола зажадає від вас введення коду. А що робити, якщо код ви не пам'ятаєте, а картка з ним загубилася?
Вам знадобиться
  • Для того, щоб самостійно розкодувати автомагнітолу, необхідно мати вихід в інтернет, а так само знати модель, виробника та серійний номер магнітоли.
Інструкція
1
Є кілька варіантів розкодування. Ось один з найбільш простих: потрібно просто пріезхать до дилера, і він скаже вам код. Однак потрібно пам'ятати, що безкоштовно робити це ніхто не буде. Адже вашу автомагнітолу потрібно буде зняти і встановити назад. А за цю процедуру також доведеться заплатити. Для середньостатистичної іномарки подібна операція по розкодування обійдеться приблизно в 3000 рублів.
2
Є й альтернативний спосіб. До того ж він ще й дешевший. Спробуйте розкодувати автомагнітолу самостійно. Практично на всіх іноземних автомобілях кріплення однакові. Зніміть самостійно верхню заглушку, після цього відкрутіть верхні гвинти. Потім виконайте все те ж саме з нижньої заглушкою і гвинтами.
3
Тепер настає найвідповідальніший момент! Потрібно витягнути магнітолу, що не отсоединяя при цьому дроти. Спробуйте знайти на ній серійний номер. Перепишіть його собі на папірець. Уточніть модель вашої магнітоли, а також її виробника.
4
Потім в інтернеті потрібно знайти калькулятор, призначений конкретно для цієї моделі магнітоли. Впишіть в нього свій серійний номер. Програма в он-лайн режимі вирахує вам загублений код.
5
Тепер залишається просто ввести в магнітолу цей код. Знову можна слухати в машині улюблену музику. У цьому способі примітно те, що на зняття та установку магнітоли, а також на пошук калькулятора в інтернеті за часом піде всього приблизно 40 хвилин. Крім того, ви заощадите кілька тисяч рублів.
Корисна порада
А щоб магнітолу не доводилося постійно раскодіровивать, не втрачайте картку або ж запишіть код в атлас автошляхів, який повинен зберігатися в кожній машині, або в сервісну книжку.