Як зварити молоко. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для чого потрібно варити молоко? Перш за все, для того, щоб воно довше зберігалося. Оскільки в магазині продається вже пастеризоване молоко, то його, як правило, не варять. Тепловій обробці піддають домашнє коров'яче молоко від своєї корівки або куплене на ринку. Великий хитрості в варінні молока немає, головне, вчасно вимкнути його в момент закипання, щоб воно не втекло. Але є один цікавий спосіб теплової обробки, який дозволяє отримати з молока справжні ласощі - зваримо його, як варили в російських печах?
Вам знадобиться
    • Молоко коров'яче
    • жирність 3,2% - 3 л.
    • Глиняні горщики з кришками для запікання м'яса або приготування страв в духовці по 0,5 літра ємністю - 6 штук.
Інструкція
1
Ретельно помийте горщики і кришки, витріть їх насухо. Візьміть велику каструлю, вилийте в неї молоко, поставте кип'ятитися. Духовку нагрійте до 100оС.
2
Коли молоко закипить, зніміть каструлю з плити і розлийте молоко в горщики, закрийте їх кришками, поставте на деко і - в духовку. Через три години зніміть з них кришки.
3
Горщики з молоком повинні нудитися в духовці відкритими ще 5 годин. За цей час на їх поверхні буде утворюватися і запікатися смачна скоринка, яку періодично треба притоплювати ложкою, щоб вона була товстою.
4
Після закінчення варіння ви отримаєте ароматне топлене молоко кремового кольору, яке можна зберігати в холодильнику, закривши горщики кришками.
Корисна порада
З топленого молока можна зробити ряжанку, додавши ложку сметани на 0,5 літра молока і поставивши його на день в тепле место.Еслі немає глиняних горщиків, то можна використовувати звичайну емальовану кастрюлю.Счітается, що топлене молоко більш корисно, оскільки легше засвоюється організмом.Пенка від топленого молока завжди вважалася лакомством.Гормони і ферменти, які містяться в топленому молоці, роблять його особливо корисним для діабетиків.