Як підняти напругу.

Щоб підняти напруга на ділянці електричного кола потрібно зменшити її опір у стільки разів, у скільки потрібно збільшити напруга . Підняти значення напруги в електричному ланцюзі можна ще одним способом. Для цього збільште енергію електричного поля усередині провідника, і приєднайте до ланцюга джерело струму з більшою електрорушійної силою (ЕРС).
Вам знадобиться
  • вольтметр
Інструкція
1
Щоб підняти напруга на ділянці кола, поміняйте провідники на інші, з меншим опором. У скільки разів зменшите опір, у стільки разів збільшиться напруга . Це можна зробити, якщо заздалегідь відомо опір провідників. Якщо ні, виконайте наступні кроки. Дізнайтеся матеріал, з якого зроблені провідники на ділянці кола. Потім, за допомогою спеціальних таблиць дізнайтеся його питомий опір і підберіть інший матеріал, питомий опір якого менше в потрібну кількість разів. Візьміть провідники з більш проведеного матеріалу і встановіть замість старих - напруга виросте.
2
Якщо ж потрібного матеріалу не знайдеться, вишукайте можливість зменшити довжину провідників на ділянці кола. У скільки разів вдасться зменшити довжину провідників, у стільки разів збільшиться напруга . Якщо і цей варіант не підходить, збільште площа внутрішнього перерізу провідників, підібравши відповідні дроти. Якщо підходящих проводів немає, візьміть провідники, які є в наявності, і паралельно змонтуйте їх в ланцюг як один провідник. Проводів має бути стільки, у скільки разів потрібно збільшити напруга . В результаті і поперечний переріз провідників, і напруга збільшиться в потрібне число разів. Наприклад, щоб підняти напруга в три рази використовуйте в ланцюзі по три провідника замість одного.
3
Для того щоб збільшити енергію електричного поля усередині провідника збільште ЕРС джерела струму, до якого приєднаний провідник. Якщо в джерелі струму вона регулюється, поверніть важіль або натисніть відповідну кнопку. Якщо ЕРС джерела не регулюється, підключіть ланцюг до більш потужного джерела, з більшою ЕРС. У випадку з акумуляторами або гальванічними елементами (батарейками) створіть батарею, з'єднавши їх послідовно різнойменними полюсами. У скільки разів збільшиться ЕРС, по стільки разів підніметься напруга .
Корисна порада
При роботі з підняття напруги на ділянці кола до його кінців обов'язково приєднаєте вольтметр, який буде показувати поточний напругу. Це допоможе уникнути короткого замикання. Всі зазначені прийоми можна комбінувати для посилення ефекту.
Збільшення продуктивності оперативної пам'яті - це один з найбільш ефективних способів прискорення роботи персонального комп'ютера. Цю процедуру слід виконувати вкрай акуратно, попередньо ознайомившись з інструкціями.
Інструкція
1
Спочатку виконайте діагностику оперативної пам'яті. Справа в тому, що якщо при роботі зі стандартними характеристиками плати ОЗУ вже мають збої, то вкрай не рекомендовано намагатися розігнати оперативну пам'ять. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть по пункту «Панель управління».
2
Тепер відкрийте меню «Система і безпека». Перейдіть до пункту «Адміністрування». У вікні, виберіть пункт «Засіб перевірки пам'яті Windows». У новому меню клікніть по пункту «Виконати перезавантаження і перевірку зараз». Зачекайте, поки комп'ютер перезавантажиться і завершиться тест оперативної пам'яті.
3
Тепер знову перезавантажте ваш комп'ютер і утримуйте клавішу Delete, щоб відкрити меню BIOS. Натисніть одночасно клавіші F1 і Ctrl. Це необхідно для виведення меню додаткових функцій.
4
Знайдіть меню, в якому міститься інформація про поточний стан центрального процесора і оперативної пам'яті. Тепер знайдіть показник напруги, що подається на плати ОЗУ. Збільште його на 0.1 Вольт. Одночасно з цим збільште частоту шини оперативної пам'яті.
5
Тепер натисніть клавішу F10, щоб зберегти нові налаштування параметрів роботи ОЗУ і перезавантажити комп'ютер. Знову виконайте перевірку стану оперативної пам'яті. Після її завершення відкрийте меню БІОС. Знайдіть чотири показники таймінгів оперативної пам'яті. Зменшіть на 0.5 останній з них. Знову натисніть клавішу F10. Повторюйте цикли зменшення таймінгів і збільшення частоти шини і напруги оперативної пам'яті. Після кожної зміни проводите тест стану ОЗУ.
6
Якщо після чергової зміни параметрів роботи оперативної пам'яті з'явиться помилка BSOD, то спробуйте відкрити меню БІОС і скасувати останні зміни. Пам'ятайте, що спочатку плати ОЗУ розраховані саме на роботу із заводськими настройками.