Як запам'ятовувати пдд.

Зараз, коли наявність машини стало швидше необхідністю, ніж розкішшю, водійські права намагаються отримати багато. Але для того, щоб отримати водійські права, необхідно скласти іспити, головною складовою яких є знання правил дорожнього руху. Правда далеко не всі з нас можуть з легкістю запам'ятати ці правила. Але є цікавий спосіб запам'ятовування великих обсягів інформації - мнемотехніка.
Інструкція
1
Це спеціальний прийом, що дозволяє запам'ятати великі обсяги інформації, шляхом утворення асоціацій. Вивчаючи ПДР , досить складно запам'ятати велику кількість дорожніх знаків. Починати вивчення знаків потрібно ще до того, як ви самі сядете за кермо, наприклад, йдучи пішки або сидячи в таксі. Потрібно звернути увагу на знак, запам'ятати зображення і проговорити собі, що він означает.Чтоби легше запам'ятати знаки, можна розділити їх на групи: 1. Форма: квадрат, трикутник і круг.2. Колір: червоний, синій, белий3. Інформація: символ або цифра, рісунок.В першу чергу, потрібно вивчити заборонні знаки - вони завжди круглі! Тому запам'ятовуйте: те, що показано на колі можна порушувати. Розпорядчі знаки теж круглої форми, але на синьому тлі, а стрілками вказується напрямок руху на перекрёстке.Треугольніков на дорозі теж два. Між собою вони схожі, але один попереджає, а інший встановлює порядок руху на перехресті, де немає светофора.Квадрати і прямокутники. До цієї групи відносяться знаки сервісу. Вони інформують про місцерозташування заправок, кемпінгу або авто-мийки і служать для зручності водіїв.
2
Також дуже важко запам'ятати сигнали регулювальника. Але досвід приходить з часом, а іспит треба здавати зараз, тому, для полегшення запам'ятовування сигналів існує наступна карта: Якщо палиця дивиться вправо, їхати не маєш права; Якщо палиця дивиться вліво, ти на дорозі королева; Якщо палиця дивиться в рот, роби правий поворот; Груди і спина для водія - стена.Поясненіе: • Перша підказка, відноситься до того зводу правил, де описується, що коли рука регулювальника дивиться вперед, то з правого боку рух транспортних засобів заборонено. • У другому випадку транспортним засобам дозволено рухатися під всіх напрямках. • Третій випадок в ПДР описується так: коли рука регулювальника спрямована вперед, з боку грудей, транспортним засобам дозволено рух лише направо. • Четверта підказка допомагає запам'ятати, що якщо регулювальник повернуть до водія спиною або грудьми , і його обидві руки опущені, рух транспортних засобів заборонено.
3
Багатьом важко запам'ятати правило «Перешкода справа». Використовується воно в тих випадках, коли транспортним засобам необхідно роз'їхатися на перехресті і на інших перехрестях доріг, де немає ні світлофорів, ні регулювальників, ні розмітки. У такому випадку водії повинні розбиратися самі, використовуючи це правило: першим проїжджає той, хто знаходиться праворуч. Для запам'ятовування цього правила дорожнього руху можна використати таку підказку: «Хто правіше, той і правий».