Як підключити базу даних до сайту.

Щоб сайт активно працював і зберігав всі дані про користувачів або просто зберігав матеріал, потрібно підключати спеціальні бази даних. Не кожна людина справляється з поставленим завданням, оскільки не має уявлення про це. Однак все вирішується за лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - сайт
Інструкція
1
Створіть саму базу даних, яку ви будете підключати до сайту. Зайдіть в розділ «Панель управління», яка розташована на сайті. Виберіть розділ «База даних». Створіть новий документ. Після даної операції, отримана база буде виглядати наступним чином: account_Названіе бази даних. Також необхідно створити ім'я користувача. Тепер до отриманої базі даних підключіть скрипт. Знайдіть файл, в якому прописані параметри підключення. Він зазвичай називається config.php.
2
Відредагуйте файл конфігурації. Це можна зробити на персональному комп'ютері, зайшовши через «Пуск» у програму «Блокнот». Запишіть всі параметри підключення: 1) $ hostName="localhost";//Localhost - це назва хоста2) $ userName="account_НазваніеПользователя";//Ім'я користувача бази3) $ password="*****";//Пароль пользователя4) $ databaseName="account_НазваніеБазиДанних";//Назву БД.Далее всі дані перенесіть на хостинг.
3
Можете ще зробити підключення бази даних іншим чином. Зайдіть в «Панель управління» на потрібному хостингу. У меню знайдіть і натисніть на розділ «Управління користувачами MySQL». Потім клацніть на кнопку «Додати». Таким чином ви створили логін і пароль. Натисніть «Далі». Зайдіть в розділ «Управління базами даних MySQL». Натисніть на кнопку «Додати». В описі введіть назву «Адаменко». Ще раз натисніть на кнопку «Додати». Запам'ятайте ім'я вашої бази даних і пароль. Натисніть «Далі». Відкриється вікно, в якому потрібно зробити деякі налаштування. Додайте ім'я користувача БД. На хостингу створіть директорію бази даних. У створену папку внесіть записи. Даний файл буде називатися connect.php. Він включає в себе налаштування підключення. При необхідності заповнюйте всі потрібні пункти, використовуючи дані користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ddYCJSIJSeU