Як зробити перерахунок.

Щомісяця жителі квартир вимушені оплачувати квитанції за комунальні платежі. Однак дуже часто в цих квитанціях проставлена плата за багато послуг, що не були надані. В такому випадку ви маєте право зробити перерахунок по квитанції.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб провести перерахунок, вам буде потрібно відвідати вашу керуючу компанію і надати їй необхідні документи.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно прийти в офіс вашої керуючої компанії. Там заповнити заяву на перерахунок за квитанціями. У цій заяві потрібно вказати наступне: з якої причини, а так же за який період ви просите у компанії призвести перерахунок на комунальні платежі. На прийом з собою потрібно взяти останню квитанцію, отриману вами, а також будь-якої документ, що засвідчує вашу особу, наприклад, паспорт.
2
До заяви необхідно буде прикріпити копії документів, які підтверджують, що ви дійсно маєте право на перерахунок . Наприклад, якщо ви цілий місяць лежали в лікарні, а значить, вдома не жили і комунальними послугами також не користувалися, то візьміть з лікарні відповідну довідку. Якщо ви були відсутні в місті, то це також легко можна підтвердити. Для цього просто надайте квитки на поїзд чи літак, бронь готелю, туристичну путівку або ж посвідчення про відрядження.
3
Дуже важливо простежити, щоб ваше письмове звернення було в обов'язковому порядку зареєстровано представником керуючої компанії. Собі на руки необхідно взяти копію своєї заяви. Причому копія повинна бути з позначкою, що заява дійсно прийнято до розгляду. Крім того, повинна стояти дата і реєстраційний номер.
Зверніть увагу
Проте варто звернути увагу на те, що якщо у вас в квартирі встановлено персональні прилади обліку, то, відповідно до закону, перерахунок не буде проводитись.
Корисна порада
Проведення перерахунку ви маєте право просити не тільки у випадку, якщо ви якийсь час не проживали в квартирі, але і в разі, якщо, наприклад, тривалий період не було гарячої або холодної води, а сума в квитанції залишилася колишньою.