Як налаштувати телефон Як модем.

Хоча сьогодні інтернет доступний як ніколи, в деяких районах проводового інтернету немає, тому доводиться користуватися всесвітньою мережею через телефон . Для цього потрібно налаштувати функції модему
Вам знадобиться
  • Телефон, USB кабель або Bluetooth на комп'ютері (за умови, що він є і на телефоні), драйвер модему на вашу модель телефону (йде на диску до телефону, також можете завантажити з інтернету).
Інструкція
1
З'єднайте телефон з комп'ютером за допомогою кабелю. Зайдіть на комп'ютері в «Панель управління», знайдіть «Телефони та модеми» і виберіть «Модеми». Натискайте «Додати».
2
У вікні виберіть «Не визначати тип модему (вибір зі списку)" і натисніть "Далі".
3
Натисніть кнопку «Встановити з диска» і виберіть, з якого саме диска або папки система повинна встановити драйвер. Натискайте «Далі», виберіть зі списку вашу модель телефон а і знову «Далі».
4
Тепер вкажіть, на який порт встановлювати драйвер (якщо не знаєте що це таке - нічого не міняйте), знову тисніть «Далі». Якщо програма "викине" віконце несумісності з вашою операційною системою, натисніть кнопку «Все одно продовжити» і почекайте поки драйвер. Натисніть «Готово».
5
Тепер налаштовуємо з'єднання. Перевірте, чи підключений телефон до комп'ютера. Зайдіть на комп'ютері в «Панель управління», знайдіть «Телефони та модеми» і виберіть «Модеми».
6
Виберіть встановлений вами модем і натисніть кнопку «Властивості». Далі перейдіть на вкладку «Додаткові параметри зв'язку» та в полі «додаткові команди ініціалізації» скопіюйте цей рядок: AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.beeline.ru" (internet.beeline.ru - міняється в залежності від вашого оператора мобільного зв'язку. Що вказувати вам, дізнайтеся, зателефонувавши оператору). Усі символи в рядку повинні бути без пробілів!
7
Тепер в «Панелі управління» клікніть вкладку «Мережеві підключення», «Створення нового підключення» і тепер «Далі». Вибирайте: «Підключити до інтернету» -> «Встановити підключення вручну» -> «Через звичайний модем».
8
Тепер необхідно вибрати модем, який ви встановили і ввести (з операторами мобільного зв'язку): назва з'єднання: BeelineEDGEномер телефон а: * 99 *** 1 # псевдо: beelineпароль: beelineподтвержденіе пароля: beeline
9
Пробуйте вийти в інтернет: Пуск -> Панель управління -> Мережеві підключення -> BeelineEDGE