Як зменшити шрифт в інтернеті. Як зменшити шрифт на комп'ютері.

При перегляді різних інтернет сторінок, можливо, вас не влаштовує розмір шрифта , який показує сайт за замовчуванням. Це може бути або занадто дрібний, або занадто великий текст, який заважає нормальному читанню сторінки. В цьому випадку достатньо змінити розмір шрифта в браузері на більш зручний для сприйняття.
Інструкція
1
Це можна зробити двома шляхами: або просто збільшити або зменшити масштаб сторінки, або змінити в настройках параметри, щоб на сторінках інтернету показувався якийсь певний, заздалегідь обраний вами шрифт, а не шрифт сайту.
2
Якщо ви користувач Mozilla Firefox то, для першого варіанта, зайдіть в браузері в: «Вид» - «Масштаб» і виберіть що вам потрібно - «Збільшити» або «Зменшити». Можете просто скористатися «гарячими клавішами», натиснувши «ctrl і +» для збільшення або «ctrl і -» для зменшення масштабу. Для вибору конкретного шрифта зайдіть в «Інструменти» - «Налаштування». Перейдіть на вкладку «Вміст» і в розділі «Шрифти і кольори» виберете потрібний вам тип шрифта і його розмір, потім там же праворуч натисніть на кнопку «Додатково» і зніміть галочку поруч з написом «Дозволити веб- сайтам використовувати свої шрифти замість встановлених ». Після натискання на «ОК» шрифт відразу ж поміняється.
3
Користувачам браузера Opera: Для зміни масштабу перейдіть в «Сторінка» - «Масштаб» і виберете масштаб сторінки в її процентному співвідношенні. Або просто скористайтеся «гарячими клавішами», зазначеними вище. Для другого способу зайдіть в «Налаштування» - «Загальні настройки», перейдіть на вкладку «Веб-сторінки». Тут виберете настройки для «Звичайного шрифта ». Для цього натисніть на назву використовуваного типу шрифта і змініть розмір та інші параметри при необхідності. Точно також можна налаштувати «Моноширинний шрифт» (шрифт, в якому всі знаки мають однакову ширину). Натисніть «ОК», і новий шрифт готовий.
4
Для браузера Internet Explorer перший спосіб той же, що і для Mozilla Firefox. Але є й інший варіант: для цього перейдіть в «Вид» - «Розмір шрифта » і виберете один з п'яти запропонованих шрифтів.