Як зробити дисплей.

Поломка дисплея - неприємність, яка, як правило, обертається значними витратами для власника техніки, і не тільки тому що в якості запасної частини дисплеї дороги, але й тому що ціна за їх установку часом перевищує вартість запчастини. Саме тому в деяких випадках має сенс зробити дисплей самостійно.
Інструкція
1
На першому етапі необхідно з'єднати два комп'ютери: системний блок стаціонарного і екран ноутбука. У вас вийде два незалежних робочих столу на двох моніторах від одного системного блоку.
2
Після цього знайдіть і скачайте спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить функціонувати відразу двом дисплеям.
3
Отже, підключіть потрібні кабелі. Кабель змінного струму в мережу для забезпечення безперебійного пітанія.Займітесь ПЗ. Вставте диск. Зазвичай він йде в комплекті з маршрутизатором. Саме маршрутизатор покликаний з'єднати стаціонарний комп'ютер і ноутбук.
4
Відкрийте меню Пуск, перейдіть на Панель управління, і виберіть розділ Мережеві підключення. Там знайдіть функцію «приєднатися до мережі». А далі вже з'єднуйте маршрутизатор з комп'ютером, слідуючи візуальним рекомендаціям на дисплеї.
5
Ті самі дії обов'язково повторіть на ноутбуці, також приєднавши його до маршрутизатора. Для запуску одночасної роботи двох моніторів підходить, наприклад, програма Maxivista. Запускаючи програмне забезпечення, дотримуйтеся порад майстра установки. Установка спочатку проводиться на ноутбуці. При установці виберіть функцію «другорядний комп'ютер».
6
Ту ж саму операцію виконайте на стаціонарному комп'ютері, тільки вибравши параметр «головний комп'ютер» .На робочому столі стаціонарного комп'ютера зробіть ярлик програми. При натисканні правої кнопки миші, там з'явиться пункт меню «запустити дисплей вторинного комп'ютера» .Ось і все. Тепер ваш ноутбук працює як другий незалежний дисплей .
Корисна порада
Використовуйте старий ноутбук, у якого працює ще екран, але от інші системні функції вийшли з ладу, і в цілому він не може більше використовуватися для роботи. Тому не варто його викидати, адже з нього вийде відмінний дисплей для стаціонарного комп'ютера.