Як розвинути справжню впевненість у собі.

Впевненість в собі виразно необхідна для того, щоб бути успішним. Але це не тільки якість і прерогатива процвітаючих людей. Будь впевнений у собі людина відчуває себе повноцінним, потрібним, значущим, ким би він не був і чим би він не займався. І це важливо для того, щоб бути щасливим.
Інструкція
1
Розвивати справжню впевненість в собі можна різними способами: Подумайте, чого вам не дістає для того, щоб відчути себе впевненим у своїх силах, і постарайтеся заповнити цю прогалину: - вам не вистачає знань - вивчіть матеріал, поглибте свої пізнання в тій чи іншій області; - для вас важливо чиєсь думки для підвищення самооцінки - попросіть ваших друзів, рідних або колег оцінити вас. Зверніться за допомогою до того, чия оцінка, на вашу думку, буде найбільш об'єктивною; - якщо ви не можете в чомусь розібратися, варто звернутися за допомогою до більш досвідченого фахівця. Можливо, рішення лежить на поверхні і необхідний лише свіжий погляд на ситуацію.
2
Невпевненість - це найчастіше тільки лише психологічний фактор, ніяк не пов'язаний з вашим професіоналізмом або здібностями. В цьому випадку можна вдатися до допомоги різних відео- і аудіотренінги, навчальних програм і книг.
3
Можна також спробувати розвинути впевненість в собі самостійно, слідуючи певним радам: - Не оцінюйте категорично свої вчинки і почуття, не називайте себе в зв'язку з цим невдахою; - навчитеся хвалити себе за будь-які, навіть найменші, досягнення і запам'ятовувати їх; - спробуйте поводитися подібно до того, кого ви вважаєте впевненим; - навчитеся виконувати все в строк, це надає впевненості в собі; - в ситуації, коли ви відчуваєте себе невпевнено , подумки уявіть себе в комфортній для вас обстановці, запам'ятайте зовнішні прояви даного стану і постарайтеся перенести їх на ту ситуацію, в якій ви знаходитеся зараз. Це сприятиме тому, що зовнішній спокій відіб'ється на внутрішньому стані; - рівень самооцінки здатна підвищити також і зовнішня впевненість, що виявляється в тому, як ви виглядаєте і яку фізичну форму маєте. Тому займайтеся спортом для підтримки форми, навчитеся правильно одягатися і за допомогою косметичних засобів (якщо ви жінка) підкреслювати переваги і приховувати недоліки.
4
Щоб розвинути справжню впевненість в собі, потрібно проявити силу волі і наполегливо працювати над собою незалежно від того, який спосіб ви для цього виберете. Разом з упевненістю до вас прийде удача, успіх, повагу і визнання - все те, без чого немислима повноцінна життя.