Як встановити раковину в кухні. мийка на кухні що поставити під мийку.

На будь кухні є кілька важливих складових, без яких кухня не кухня, а так приміщення для прийому їжі. Сюди відносять плиту, обідній стіл, холодильник і, звичайно ж, раковину. У багатьох господарів виникають проблеми з установкою раковини, яка воістину вважається важливою частиною кухонного інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - електролобзик або ножівка;
  • - раковина;
  • - кріплення;
  • - герметик;
  • - олівець.
Інструкція
1
Спочатку подумайте, якого розміру буде ваша раковина, і де вона знаходитиметься. Тут потрібно точно розрахувати розміри раковини і місце, яке ви для неї відводите на кухні : інакше ваша «мрія» може просто не вписатися в простір. Розміри раковин коливаються від 370 мм до 450 мм в ширину, а глибина становить 160-170 мм.
2
Вирішіть, чи потрібен вам додатковий змішувач або друга мийка, куди ви будете складати чистий посуд або вже вимиті продукти.
3
Приступаємо до установки раковини. В першу чергу потрібно зняти стільницю, куди будете встановлювати раковину, на ній олівцем необхідно намітити місце установки.
4
Після цього випилюється отвір, який очищається від тирси і пилу, потім обробляється герметиком, щоб не дозволити волозі проникнути в матеріал.
5
Після того, як герметик висохне, необхідно встановити стільницю на місце і закріпити її.
6
Далі між самою раковиною і стільницею вклеюють так званий гумовий ущільнювач, який тримається завдяки герметику з силікону.
7
Саму мийку необхідно притиснути до стільниці за допомогою спеціального кріплення і залишити до повного висихання герметика.
8
Після того, як герметик висохне, необхідно акуратно зрізати виступили краю.
9
Після установки раковини потрібно обов'язково підключити зливну арматуру і, звичайно ж, змішувач.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DAC0gdQASUU
Зверніть увагу
1. Пам'ятайте, що раковину можна уставити самостійно, якщо у вас стільниця з дерева або ДСП і ви володієте хоча б мінімальними слюсарними навичками. 2. Якщо ваша кухня з граніту чи будь-яких інших каменів - довірте установку раковини професіоналам, щоб не зіпсувати настільки крихким і значущий елемент кухонного інтер'єру.
Корисна порада
1. Пам'ятайте, що раковина повинна щільно прилягати до стіни. В іншому випадку ви ризикуєте заробити порчу стін на кухні від вогкості. 2. Після підключення до каналізації і водопроводу і каналізації не повинно бути течі. Для цього необхідно грамотно підтягнути різьбові з'єднання.