Як приготувати блакитну лагуну. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

«Блакитна лагуна» - коктейль з приголомшливим назвою і зачаровує бірюзовим кольором. Це класичний міцний алкогольний напій, ще 1961 року увійшов до збірки рецептів офіційних коктейлів IBA (Міжнародної асоціації барменів). Коктейлі, що потрапили в список IBA, - найпопулярніші і затребувані в світі. Щоб синій колір моря «Блакитної лагуни» заграв в вашому коктейльній бокалі, суворо дотримуйтесь рецептом, який наведено згідно єдиного стандарту, і не порушуйте обсяг інгредієнтів.
Вам знадобиться
  • шейкер з фільтром
  • колотий лід
  • горілка 60 мл,
  • лікер Blue Curacao 30 мл,
  • свіжовичавлений лимонний сік або сік лайма 20 мл,
  • лимон
  • шматочок ананаса або коктейльна вишня для гарніру.
Інструкція
1
Подрібніть лід. Заповніть шейкер на три чверті подрібненим льодом.
2
Влийте горілку, Blue Curacao, свіжовичавлений лимонний сік.
3
Закрийте шейкер і м'яко збовтайте протягом 20 секунд. Не струшуйте занадто сильно, щоб не спінити напій. Коктейль буде достатньо злегка змішати і трохи охолодити за допомогою льоду.
4
Відфільтруйте готовий напій в два склянки для мартіні.
5
За бажанням долийте до 100 мілілітрів тоніка або лимонаду і перемішайте. Лимонад і тонік не передбачені в класичному базовому варіанті приготування коктейлю, занесеному до збірки IBA. Однак така імпровізація допускається, щоб розбавити і пом'якшити міцний алкогольний смак коктейлю.
6
Прикрасьте кожен коктейль кружечком лимона, спіралькою з шкірки, коктейльної вишнею або шматочком ананаса. Подавайте відразу ж.
7
Існує безліч некласичних варіацій рецептів «Блакитної лагуни». Деякі гурмани додають в напій лікер Malibu (10 мл), лікер Cointreau (10 мл), ананасовий сік (20 мл) або апельсиновий сік (20 мл). Головне, щоб результатом став п'янкий бірюзовий колір тропічної лагуни!
Корисна порада
Згідно з легендою, цей коктейль винайдений художником Полем Гогеном. Через погіршення стану здоров'я, лікарі заборонили йому пити абсент і наказали покинути Париж. Художник поїхав на Таїті. Він був засмучений і сумний. Вирішив побалувати себе новим алкогольним коктейлем, який би радував око і був божественним, але міцним на смак. Так був винайдений незвичайний коктейль яскраво-блакитного кольору. Друга версія історії створення коктейлю свідчить, що батьківщина напою Париж, а саме популярний в середині минулого століття «Херріз-бар». Винайшов «Блакитну лагуну» хлопець на ім'я Енді МакЕлтон, син і спадкоємець засновника «Херріз-бару», в 1960 році.