Як прикріпити файл на сайт.

Про що б не йшлося на вашому сайті , дуже важливо зробити його барвистим і привабливим для користувачів інтернету. Завантажені вами файли у вигляді картинок, пізнавальних, інформаційних статей, відео сюжетів зроблять його більш цікавим. Для того, щоб не виникало питань про те, як завантажити подібного роду матеріали на сайт нижче розглянуті всі можливі нюанси подібного мистецтва.
Інструкція
1
Для того, щоб ваш сайт був цікавим і досить відвідуваним, мало просто його створити. Дуже важливо зробити його насиченим картинками, цікавими матеріалами. У багатьох при розробці викликає проблему саме прикріплення файлів до сайту.Прі цьому завжди слід пам'ятати про те, що на сайтах завжди присутні обмеження по завантаженню файлів. Наприклад, зображення з розміром 800x600 і більше будуть зменшені. Завантаження може здійснюватися тільки з певними типами розширень, такими як txt, pps, xls, doc, ppt, pdf та т.п. Для завантаження розмір файлу (максимальний) - 100 Мбайт. Так от, щоб прикріпити файл зайдіть в режим редагування контенту, тобто при створенні нового контенту через опцію «Створити» або зміні старого через «Виберіть дію» - «Змінити».
2
Натисніть на бічну закладку «Прикріплення файлів» - «Файли не завантажені». Виберіть файл, який слід завантажити після натискання на кнопку «Обзор». Натисніть на кнопку «Відкрити» після вибору файлу.
3
Для того щоб з'явилися характеристики файлу в вигляді таблиці, клікніть по кнопці «Прикріпити». Поки ви остаточно не збережете файл, зміни, зроблені вами з приводу прикріплення, що не будуть постійними. Перший прикріплений файл буде розміщений в стрічки RSS. При подальшому прикріпленні файлів посилання на них будуть розплоджені одна за одною.
4
Якщо деінде вам знадобиться зробити посилання на завантажений файл, наприклад, в тіло контенту (тексту) слід виконати наступні операції. Щоб для вас була доступна посилання на вами завантажений файл, клікніть на «Прикріплення файлів», в буфер обміну скопіюйте дане посилання. Натисніть «Зберегти». Тепер скопійованої в буфер обміну посиланням ви можете продовжити розпоряджатися вже в своїх особистих цілях.
5
Щоб видалити вами завантажений файл, слід згадати про перший пункт і про те, як зайти в режим редагування. Натисніть «Прикріплення файлів». У вікні, під написом «Видалити» (біля вже не потрібного файла) поставте галочку. Збережіть зміни.