Як знайти комп'ютер в локальній мережі.

У локальній мережі можна шукати не лише файли або документи, а й комп'ютери. Є безліч програм, які пропонують своїм користувачам можливість пошуку необхідної інформації. Можна знайти в мережі також і конкретний комп'ютер. Для цього тільки потрібно знати його IP-адресу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - одна з програм: AngryIp scanner, NetSearch, NetView.
Інструкція
1
Для пошуку можете скористатися програмою AngryIp scanner (скачати можна з офіційного сайту за адресою www.angryip.org). Додаток здійснює сканування портів. Запустіть утиліту на комп'ютері. Перед вами відкриється вікно. Можете виконати настройки програми. Зайдіть в розділ Tools і потім натисніть на Preferences. Поставте обов'язково галочку на вкладці Scan dead hosts which do not reply to ping. Це дозволить виконувати сканування більш повільно і при цьому знаходити більше проксі. В опції Ports вказуйте порти. В поле P Range введіть діапазони пошуку. Потім натискайте кнопочку Start. Процес пошуку запущений. Залишилося тільки якийсь час почекати і подивитися результати. Перед вами буде цілий список комп'ютерів.
2
Також зручна програма для пошуку - NetSearch. Скачайте і встановіть собі на комп'ютер і запустіть програму (скачати можна з порталу www.softportal.com). Перед вами відкриється вікно. Щоб почати пошук, знайдіть вкладку «Сканування мережі». Далі натисніть кнопку «Старт» і почекайте результат. Крім того, ви можете задати параметри пошуку. У вас буде можливість відправити повідомлення користувачеві знайденого комп'ютера. У налаштуваннях програми можна зробити так, що програма NetSearch буде запускатися автоматично. Для цього встановіть параметри на NetSearch.exe auto.
3
NetView - програма, що здійснює пошук IP-адрес, імена комп'ютерів. Офіційного сайту у програми немає, однак її можна скачати на софт-порталі www.soft.oszone.net. Встановіть будь-який зручний для вас мову інтерфейсу. Це можна зробити в налаштуваннях. Щоб почати сканування, достатньо натиснути на кнопку «Сканер мережі» в розділі «Інструменти» або «Запустити сканер». Результат з'явиться в центрі робочого вікна. Якщо ви натиснете на одному з назв комп'ютера, зможете зробити редагування. Користувач може також ввести ті IP-адреси, які він хоче знайти. Програма NetView просканує мережу і видасть вам результат. Для роботи можна використовувати будь-яку з перерахованих програм.