Як додати моніторинг сервера на сайт.

З моменту створення вашого сайту пройшло вже багато часу або у вас їх вже кілька Ви зайнялися новим проектом, а може не одним. І просто фізично не встигаєте простежити за всім господарством, а для вас це дуже важливо. З'являється потреба, в якійсь спеціальній службі, що виробляє контроль (ще кажуть моніторинг) за вашим ресурсом з можливістю швидкого оповіщення у разі порушення його нормальної роботи.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Не дарма кажуть: якщо є попит, буде й пропозиції. Існують спеціальні портали, що виробляють моніторинг серверів. Наприклад, можна скористатися послугами сайту Joomla SEO, який виробляє моніторинг вашого сайту з різних точок світу і перевіряє, чи нормально працюють служби вашого сервера . Як тільки він зафіксує неполадки, ви отримаєте повідомлення на електронну поштову адресу з описом проблеми. Для отримання такої послуги вам необхідно пройти нескладну процедуру, оформивши необхідний для цього замовлення за адресою офіційного сайту .
2
Після нескладної реєстрації за адресою http://webpinger.ru/ви отримаєте акаунт "Початковий" і зможете скористатися системою моніторинг а сайтів Webpinger.ru, де перші 10 ваших сайтів підключать безкоштовно, перевірка сайтів буде проводитися до 2-х разів протягом години тільки по протоколу http. Після отримання аккаунта "Professional" перевірки сайтів будуть проводитися за кількома протоколами. Також варто відзначити, що кількість сайтів буде необмежено, кількість перевірок збільшиться до 12 разів протягом години.
3
Такі ж послуги надає сервіс HPulse.com, обслуговуючи так само будь-який пристрій з власним IP-адресою. Зареєструватися можна за тією ж адресою. Користуючись послугами даних служб, ви зможете швидко відреагувати на нестабільну роботу вашого сервера і забезпечити більшу безпеку ваших відвідувачів. Моніторинг вашої системи здійснюватиметься цілодобово, тому можна з повною впевненістю говорити про те, що ваша система завжди буде працювати в повноцінному режимі. Дана послуга особливо допоможе тим, у кого безліч різних проектів, і хто хоче забезпечити стабільну роботу на своєму проекті.
Якщо ви з упевненістю пройшли найскладніший етап - створення і налаштування власного CS- сервера , залишається повідомити про вашому сервері іншим гравцям. Якщо у вас достатньо знайомих гравців, яким ви можете повідомити IP-адреса сервера через ICQ або Skype, відмінно. Але для залучення сторонніх людей по всьому світу потрібно додати сервер в моніторинг на відповідних сайтах.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://cs-monitor.su і знайдіть пункт «Додати сервер». На жаль, до моніторинг у не додаються сервера , які не мають власного сайту в інтернеті. Врахуйте це, коли зберетеся поставити свій сервер в моніторинг.
2
Уважно прочитайте інструкцію. Першою умовою є розміщення посилання на сайт-моніторинг на сайті вашого сервера . Також варто зареєструватися на сайті моніторинг а, щоб мати доступ до інформації про вашому сервері і можливість її правити. Тобто, ви повинні встановити пряму або опосередковану адресацію на сайт постачальника послуг для того, щоб вся система працювала в повноцінному режимі.
3
Заповніть поля вашими даними. Обов'язкові інформаційні поля позначені червоною зірочкою. Обов'язково вкажіть контактні дані адміністратора вашого сервера , щоб з ним можна було зв'язатися, якщо виникне така необхідність. Також варто відзначити, то потрібно обов'язково вказувати електронну адресу, за допомогою якого потрібно зробити активацію вашого облікового запису по спеціальному посиланню на офіційний сайт.
4
Напишіть опис вашого сервера і введіть код з перевірочної картинки. Натисніть кнопку «Додати», щоб завершити процедуру реєстрації. Якщо ніяких питань до зазначених даними не виникне, форма відправить інформацію на сервер моніторинг а. Після перевірки модератором повідомлення про вашому сервері з'явиться на сайті моніторинг а.
5
Якщо ваш CS-сервер не буде активний протягом 7 днів, то інформація про нього автоматично віддалиться з моніторинг а. Ця умова створено для того, щоб гравці не направлялися сайтом моніторинг а на неіснуючі або неактивні сервера . Уважно також слідкуйте за балансом свого аккаунта, так як при заборгованості на деякий час, моніторинг вашого сайту на деякий час.