Як в'язати шарф гумкою.

М'який затишний шарф в морозний день не тільки зігріє своїм теплом, але і стане чудовою прикрасою верхнього одягу. Такий аксесуар давно вже став елементом дизайну і чудово підходить будь-якій людині. Використовуючи навіть найпростіші навички, практично будь-яка рукодільниця може в якості подарунка порадувати своїх рідних і близьких чудовим пухнастим виробом. А вив'язуючи петельку за петелькою, неодмінно в загальний малюнок вплітається любов і ніжність.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа
Інструкція
1
Щоб зв'язати шарф гумкою можна використовувати кілька способів і кожен з них не викликає ніяких труднощів. Перш ніж в'язати обов'язково спробуйте виготовити зразок для правильного розрахунку петель для основного виробу. Для в'язання знадобляться звичайні спиці і нитки. Якщо шарф призначений для дуже морозної погоди, то краще віддати перевагу Ангору або мохер. Це додасть шарф у обсяг і приховає невеликі похибки, якщо такі будуть. Також потрібно визначитися з шириною вироби. Не варто в'язати занадто вузький шарф , але і в той же час немає необхідності Ворсинчасті виріб в'язати занадто широким.
2
Резинка 1х1. Наберіть на спиці 50 петель мохерової пряжі. Перший ряд пров'яжіть за схемою: * 1 петля лицьова, 1 петля виворітна *. Кожен наступний ряд повторюйте по малюнку. В результаті отримаєте виріб, пов'язане досить щільною гумкою (все залежить від ступеня вільного володіння в'язанням). Довжину кожен визначає для себе в залежності від призначення шарф а. Оптимальним варіантом вважається шарф довжиною 120-150 см.
3
Резинка 2х2. Наберіть 50 петель і в'яжіть за схемою: * 2 петлі лицьові, 2 петлі виворітні *. Кожен наступний ряд пров'яжіть згідно малюнку. Таким чином, отримані борозенки вийдуть дещо ширше, порівняно з попереднім варіантом.
4
Резинка 1х1 (під петлю). Наберіть 50 петель і перший ряд пров'яжіть за схемою: * 1 петля лицьова, 1 петля виворітна *. Другий і подальший ряд в'яжіть по малюнку, проте тут необхідно дотримуватися деякі відхилення від звичного стилю. Кожну лицьову петлю пров'язуйте не в саму петлю, а під низ, в результаті чого вийде пров'язування відразу двох петель - цього ряду і попереднього. Виворітну петлю виконуйте як звичайно. Даний спосіб в'язання чудовий тим, що борозенки виходять дуже рельєфні, крім цього виріб має рівну структуру.
5
Після виготовлення виперіть шарф , використовуючи для цього відповідне миючий засіб, трохи розтягніть його в довжину, розправте і висушіть. Потім виготовте кисті, які прив'яжіть по краях виробу. Довжина кистей та їх наповненість - це справа смаку і задумки. На останньому етапі розкладіть краю шарф а, розчешіть кисті і подровняйте їх.
Корисна порада
Для рукодільниці, яка тільки починає освоювати ази в'язання, краще вибрати третій спосіб. В цьому випадку будь-який виріб буде виглядати ідеально.