Як відрегулювати карбюратор на скутері. Як додати холості оберти на racer.

В останні роки спостерігається тенденція поширення скутерів серед підлітків. Якщо раніше вони були в дивину, то зараз є, напевно, у кожного школяра. У скутера багато достоїнств і майже немає недоліків. По-перше, він досить легкий у керуванні. По-друге, він не такий великий як мотоцикл. По-третє, і це, мабуть, найголовніше, на скутер не потрібні права, бо він розглядається як велосипед з підвісним двигуном з точки зору правил дорожнього руху. Але, як і всяка техніка, скутер або його елементи можуть приходити в несправність. Карбюратор - одна з найважливіших деталей будь-якого транспортного засобу (з мотором зрозуміло). Як правильно його відрегулювати, щоб він працював довше?
Інструкція
1
Перед регулюванням карбюратора насамперед треба прогріти двигун, бо толку від регулювання при холодному двигуні не буде ніякого. Також рекомендується перед налаштуванням замінити свічку запалювання і промити всі канали карбюратора.
2
Підготовку до роботи ви провели, тепер починається безпосередньо сама регуліровка.Первим справою ви повинні відрегулювати гвинт холостого ходу, щоб двигун тримав обороти і не ДЛМГ. У разі, коли холості оберти відсутні або ж коли вони занадто низькі або високі закручуванням або викручуванням гвинта знижуємо або збільшуємо обороти, домагаючись значення 1800 плюс мінус 100 оборотів в хвилину.
3
Потім ви повинні повністю закрутити гвинт паливної суміші. В результаті двигун повинен стихнути. Якщо цього не відбувається, перевірте герметичність системи подачі повітря від повітряного фільтра.
4
Наступне, що ви робите - це відвертаєте гвинт паливної суміші на один оборот.
5
Наступний крок, який ви повинні зробити - це запустити двигун і регулюючи гвинт холостого ходу домогтися значення оборотів двигуна близько 2500 в хвилину.
6
Потім ви повинні повільно відкручувати гвинт паливної суміші, домагаючись максимальних обертів двигуна. Але не викручуйте гвинт занадто сильно. Двох повних оборотів буде цілком достатньо, але не більше.
7
Після цього вам повторно потрібно підрегулювати гвинт холостого ходу, домагаючись значення оборотів двигуна близько 1800 (плюс мінус сто оборотів) в хвилину.
8
Заключний крок. Поверніть ручку газу кілька разів і перевірте, стійко чи двигун тримає кількість неодружених оборотів. Якщо все гаразд, то карбюратор вашого скутера налаштований правильно і ви сміливо можете їхати, не боячись того що з ним по дорозі трапляється якісь неполадки.
Зверніть увагу
Пристрій і настройка карбюратора скутера. Карбюратор на перший погляд виглядає складним пристроєм, але трошки теорії і Вам буде простіше впоратися з його налаштуванням. Перше, що потрібно знати, це хоча б ази принципу роботи карбюратора і основні його органи управління та регулювань. З азів і почнемо. Розглянемо принцип роботи карбюратора на прикладі малюнка 1
Корисна порада
Пристрій карбюратора скутера, настройка. КАРБЮРАТОР. Найголовніша частина карбюратора - трубка Вентурі. Якщо мова йде про диффузоре 19mm і більше, не рекомендується самостійно настроювати карбюратор, не маючи на це достатнього досвіду. Чи не забивайе також, що на роботу карбюратора скутера впливають такі не залежні від Вас чинники як: якість палива, атмосферний тиск, температура повітря.