Як зробити желе. Як приготувати желе в домашніх умовах.

Желе - десерт, який рятує в літню спеку, але так само актуальне і в інші пори року. Його готують з фруктових та ягідних соків, відварів, ягідних екстрактів, фруктових ессеніцій, молока і пр.
Інструкція
1
В гарячий сироп, приготовлений на плодово-ягідному відварі вводять желатин з розрахунку 1-1,5 ст.л. на 500 мл води. Після того, як желатин розчиниться, сироп з'єднують з фруктовим або ягідним соком (для поліпшення смаку додають лимонний сік або лимонну кислоту, виноградне вино), освітлюють, розливають у форму і охолоджують. Фруктово-ягідне желе готують і комбінованим, заливаючи сумішшю викладені у формі свіжі або концентровані плоди і ягоди.Перед подачею форми опускають на декілька секунд в гарячу воду, закривають тарілкою, струшують і перевертають. Готове желе являє собою драглисту масу кисло-солодкого смаку з ароматом і кольором плодів і ягід, з яких воно пріготовлено.Прі відпустці його поливають фруктово-ягідним сиропом (бажано іншого кольору). При виготовленні молочного желе цукрово-желатиновий сироп з'єднують з молоком, в яке попередньо додають ванілін, какао або кавовий відвар.
2
Бланманже4,5 ст. л. желатіна750 мл цукрового сіропа500 мл фруктово-ягідного сиропу червоного цвета500 мл фруктово-ягідного сиропу жовтого цвета500 мл молока1 пакетик ванілінаРазліть цукровий сироп на 3 склянки і додати по 1,5 ст. л. желатину в кожен. Нагріти на водяній бані перший стакан, після того, як желатин розчиниться, процідити його і влити в червоний сироп. Перемішати і вилити у форму великого діаметру з бортиками висотою близько 10 см. Поставити в холодильник. Як тільки шар застигне, підігріти другий стакан сиропу з желатином на водяній бані, процідити, змішати з ванільним молоком, трохи остудити і вилити у форму на перший шар. Після того, як другий шар застигне - таким же чином розтопити третій стакан з желатином, процідити, змішати з рештою сиропом, трохи остудити і вилити на молочний шар. Після застигання витягти з форми на піднос і подавати до столу.
Зверніть увагу
Не можна допускати заморожування желе!
Корисна порада
Замість звичайного желатину можна испльзовать бистрозастивающій (як правило, продається пакетиками вагою 10 г) з розрахунку 1 пакетик на 1,5-2 склянки рідини. Такий желатин замочувати і розчиняти в сиропі не потрібно: він нагрівається з усім обсягом води до розчинення і заливається в форму. Застигає дуже швидко!