Як визначити тип з'єднання інтернету. Як дізнатися Яке з'єднання інтернету.

Іноді потрібно знати, який саме вид інтернет-підключення ви використовуєте, наприклад, є програми, які можуть запитати таку інформацію. Дізнатися це зовсім не складно, а інструкція наведена нижче.
Вам знадобиться
  • Інтерет-провайдер, підключення до інтернету
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - запитайте свого системного адміністратора (якщо ви на роботі) або ж зателефонуйте інтернет-провайдеру, якщо ви знаходитесь вдома.
2
Якщо такої можливості немає - натисніть "Пуск". У меню, виберете "Панель управління" (в Windows XP для цього спочатку треба натиснути "Налаштування").
3
Вибираємо "Мережа та Підключення до інтернету" (може називатися "Центр управління мережами і загальним доступом", залежно від версії Windows).
4
У новому меню вибираємо "Мережеві підключення" або "Управління мережевими підключеннями" (знову ж таки, залежить від версії Windows, в Windows 7 це може називатися "Зміна параметрів адаптера").
5
Там побачите тип вашого підключення. Наприклад, PPPOE (високошвидкісне з'єднання) або PPTP (VPN).
6
Ще один можливий варіант - наведіть мишку на значок підключення до інтернету (зазвичай знаходиться відразу зліва від значка гучності в нижній панелі). Клацніть по значку один раз. Перший рядок відображає мережу, до якої ви підключені, а друга - тип підключення. Якщо потрібна більш детальна інформація - тиснемо на напис в самому низу вікна, відкривається меню, в лівій панелі виберіть "Зміна параметрів адаптера".
7
Якщо вам потрібна додаткова інформація, наприклад, ваш IP адреса, то це можна без проблем дізнатися на спеціалізованих сайтах. Введіть в пошуковик запит: "мій IP". Потрібні сайти відобразяться першою або другою строчкою в результатах пошуковика. Там можна дізнатися масу додаткової інформації.