Як блокувати сайт в Опері. Як в опері блокувати сторінку.

Іноді з різних причин потрібно заблокувати той чи інший сайт . Зробити це можна, в тому числі, і через браузер Опера. Дії самі по собі не складні. Браузер "Опера" дозволяє закрити доступ до певних сайт ам і до окремої інформації, що міститься в Інтернеті.
Вам знадобиться
  • інтернет, браузер "Опера"
Інструкція
1
Відкрийте сам браузер Опера. У правому верхньому куті браузера є панель меню з різними можливостями. Натисніть на "Інструменти" (якщо меню не відображається, натисніть "Файл", а потім "Показувати меню"). В "інструменти" виберіть пункт "Налаштування".
2
В меню виберіть пункт "Додатково". З'являться різні опції, в них клікніть на "Вміст". Тепер виберете пункт "Заблокований вміст". Вкажіть сайт , який ви хочете заблокувати.
3
Якщо потрібно заблокувати тільки певну вміст сайт а - натисніть правою кнопкою миші на сторінці сайт а, відкритого в браузері.
4
Натисніть в меню на "Заблокований вміст", у верхній панелі браузера відобразиться меню з блокування змісту.
5
Клацніть на об'єктах, які ви хочете заблокувати, наприклад, картинку. За замовчуванням всі картинки будуть заблоковані, тому якщо потрібно не відображати тільки одну з них - натисніть на клавіатурі Shift одночасно клікнувши на обрану картинку. Коли всі потрібні об'єкти заблоковані, натисніть "Готово" в меню, розташованому у верхньому лівому куті браузера.
6
Альтернативний спосіб. Відкрийте папки в зазначеному порядку: C: WindowsSystem32Driversetc. Знайдіть файл з ім'ям hosts і клікніть на нього, щоб відкрити. Комп'ютер запропонує програми, за допомогою яких можна відкрити цей файл. Виберіть "Блокнот".
7
Прокрутіть відкрився текст до кінця, в самій останньому рядку вкажіть адресу сайт а, який потрібно блокувати. Натисніть пробіл. Після пробілу введіть IP адресу блокируемого сайт а.