Як порушити генератор.

Автомобіль без підзарядки зможе протриматися на енергії акумулятора під час руху не більше півтора-двох годин. Після чого він встане остаточно, і ніяка світлова сигналізація в результаті глибокого розряду батареї працювати вже не буде, що істотно посилить і без того сумний стан.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайкові ключі на 10, 13 і 17 мм.
Інструкція
1
В якості вступу невеликий лікнеп по автомобільним генераторам . Напруга електроенергії, що виробляється зазначеним пристроєм на різних оборотах, регулюється через обмотки збудження і підтримується постійно в межах 13,8-14,2 вольт.
2
Задача по забезпеченню споживачів бортовий мережі машини струмом зазначеного номіналу покладається на регулятор напруги (РН). Підключення генераторів здійснюється за різними схемами, залежно від марки і моделі технічного транспортного засобу. Так модельний ряд ВАЗа, АЗЛК-2141 і «Таврія» оснащуються пристроями Г222 або 37.3701, «десятого сімейства» Волзького автозаводу комплектується генераторам і 94.701 або ААК-5102, всі вони мають вбудований регулятор напруги (в побуті званого «шоколадка» або «таблетка»).
3
Зняття напруги з генераторів здійснюється з товстою клеми, яка з'єднана з позитивним висновком акумулятора і маркується як: «30», «+», «В», «I +» або «ВАТ». Від'ємний висновок обмоток і діодних мостів позначений: «31», «-», «D-», «DF», «B-», «М», «Е» або «GRD». Клема регулятора напруги для подачі до нього живлення від бортової мережі при включеному замку запалювання позначена як: «15», «В» або «S». І контактний роз'єм: «61», «D», «D +», «L», «WL» або «IND» призначений для подачі живлення на контрольну лампочку зарядки.
4
Коли припиняється підзарядка акумулятора, то, як правило, - це свідчить про вихід з ладу регулятора напруги, зневірятися в даному випадку не слід. Достатньо подати струм на обмотки збудження і доїхати до автомагазину або до станції техобслуговування, не піддаючи батарею глибокого розряду, можна.
5
Освітимо це питання більш детально. Отже, якщо несправність виникла в РН, то він демонтується, і щоб порушити генератор Г222 і змусити його продовжувати роботу, з'єднуємо висновки «В» обох пристроїв, а «Ш» (в регуляторі напруги) - треба розрізати.
6
Потім під час складання висновок «Ш» з'єднується відрізком будь дроту з «масою» щіток. Від клеми "30" генератора від'єднується і ізолюється провід, а в ланцюг виводу «15» послідовно включається лампочка, потужністю не більше 15 ват.
7
Для збудження генераторів 37.3701 і 94.3701 після відключення РН аналогічна лампочка підключається до висновку «В».