Як бронювати тур.

Подорожі по різних країнах з кожним роком набирають обертів. Це пов'язано з тим, що відпочинок на території Росії незрівнянно дорожче, ніж за кордоном, а сервіс набагато менш якісний. Якщо ви вирішили відпочити за кордоном, то бронювати тур потрібно заздалегідь.
Інструкція
1
Для того, щоб виїхати за межі Росії, всім її громадянам необхідно мати закордонний паспорт. Навіть немовлята повинні мати цей документ. І якщо раніше малюків можна було просто вписувати в паспорти батьків, то тепер цього не достатньо. Співробітники митниці просто не випустять з країни за відсутності документа.
2
Наступний крок - вибір країни, готелю, дати і часу відпочинку. Ви можете зробити це самостійно за допомогою інтернету або звернутися за консультацією в тур істіческое агентство.
3
В компанії, що займається організацією відпочинку, вам зобов'язані надати вичерпну інформацію про країну, яку ви вирішили відвідати, про умови проживання і харчування. Якщо ви їдете на морське узбережжя, обов'язково поцікавтеся, як далеко ваш готель знаходиться від моря. Також не зайвим буде дізнатися, чи є анімація і дитяча кімната, якщо ви їдете відпочивати всією сім'єю.
4
Далі агентство укладає з вами договір на надання послуг і бронює тур . Від вас буде потрібно тільки згода і номер закордонного паспорта.
5
Обов'язково уважно прочитайте договір, особливо пункти, де вказуються обов'язки тур істіческой компанії. Це дозволить вам надалі уникнути довгих непотрібних розглядів.
6
Далі ви оплачуєте поїздку цілком або вносите заставну вартість. Якщо ви бронюєте тур заздалегідь, обов'язково обговоріть з компанією можливість відмови від подорожі. Якщо це необхідно, придбайте страховку від невильоту. Так ви будете впевнені, що зможете повернути гроші за путівку, якщо раптом поїздка не відбудеться.
7
Потім, якщо ви відправляєтеся в країну з візовим режимом, необхідно буде зібрати всі документи для відправки їх в посольство. Якщо ж ви їдете в безвізову країну, вам залишається тільки дочекатися ваучерів на проживання, харчування та трансфер, а також квитків на літак. Зазвичай цей пакет документів видають за 2-3 дні до вильоту.