Як спіймати велику рибу.

Всі рибалки, вирушаючи на риболовлю, мріють спіймати велику рибу . Але, як правило, цього не трапляється. Швидше відбувається навпаки, ловляться дрібні і середні екземпляри. То чи можна цілеспрямовано спіймати велику рибу ? Спіймати велику рибу - справа випадку й удачі. Хоча можна використовувати деякі хитрощі, щоб піймання великого екземпляра стала більш реальна.
Інструкція
1
Відправляйтеся на риболовлю вночі. В цей час доби спіймати велику рибу шансів більше, ніж вдень. Не забувайте, що дуже багато залежить від погодних умов. На клювання риби впливає практично все. Від атмосферного тиску і напряму вітру, до температури води.
2
насаджують на гачок крупну насадку. Тим самим ви втятий дрібну рибу , яка просто не зможе проковтнути велику насадку.
3
Водна рослинність відіграє не останню роль. Риба любить збагачену киснем воду. Вдень при ясній погоді водна рослинність виділяє кисень, і риба йде туди. У похмуру ж погоду або вночі відбувається все навпаки. Водна рослинність поглинає кисень, виділяючи вуглекислий газ. Тоді риба приходить на чисту воду.
4
Вивчайте повадки риби: де вона любить жити, чим харчуватися. Якщо хочете спіймати велику хижу рибу , потрібно знати, де мешкає дрібна рибка. Дрібнота, як правило, мешкає там, де може сховатися від хижої риби, наприклад, біля заростей водних рослин.
5
Велику рибу можна зловити за допомогою спеціальних рибальських снастей, таких як гуртки, жерлица, донна вудка. Ці снасті значно збільшать ваші шанси. Але щоб поводитися з ними, треба мати певний навик і вправність. Починаючому рибалці буде важкувато розібратися в премудростях цих снастей без підказок більш досвідчених рибалок.
6
Не сидіть на одному місці. Міняйте місце лову на водоймі. Це збільшить ваші шанси. Головне в пійманні великої риби - це терпіння і удача. Якщо ви будете, терплячі і удача посміхнеться вам, ви обов'язково знайдете гідний трофейний екземпляр.
Зверніть увагу
Багато хто, щоб зловити велику рибу, просто ставлять мережі. Не робіть цього. Якщо за таким заняттям вас застане рибнагляд, ви заплатите пристойний штраф. І задоволення від такої риболовлі, безумовно, ніякого.