Як написати велику літеру. бьясніте написання заголовних.

З написанням букв першокласники знайомляться на уроках письма. Спочатку діти вчаться писати зразки різноманітних елементів, потім самі букви та їх сполуки в складах. Прописні букви містять більше елементів, ніж рядкові, тому їх накреслення може викликати у малюків труднощі. Звідси, важливо правильно пояснити і показати написання заголовних букв.
Інструкція
1
Прочитайте дітям загадку або речення, в якому в кількох словах міститься звук, відповідний досліджуваної букві. Хлопці повинні його назвати. Запропонуйте їм намалювати в зошитах предмет на дану букву . Наприклад, у реченні «У великій книзі Катя розглядала кольорові картинки. На одній з них вона побачила карусель »зустрічається звук« до »і буква К, учні можуть зобразити книгу.
2
Продемонструйте заголовну букву на дошці. Далі разом з дітьми проведіть її графічний аналіз. Наприклад, заголовна буква Е складається з двох полуовалов, заголовна буква Л з двох похилих ліній з заокругленнями внизу і т.д.
3
Напишіть заголовну букву на дошці і прокоментуйте свої дії. Наприклад, ви вивчаєте з учнями прописну букву І, поясніть її написання за допомогою таких слів: «Ставлю ручку на середину широкої рядки, веду вгору, заокруглені вправо і веду вниз похилу лінію до нижньої лінії робочої рядки, заокруглені вправо, веду вправо до середини широкої рядки, повертаюся вниз по написаної лінії, малюю похилу лінію до нижньої лінії робочої рядки, заокруглені цей елемент вправо ». При показі все написання повинно бути безвідривним!
4
Запропонуйте учням обвести пальцем вашу прописну букву в повітрі або за зразком в зошитах, сконструювати з ниток або дроту, написати ручкою на кальці за зразком і т.п.
5
Перейдіть до роботи в зошитах. Учні спочатку обводять запропоновані зразки в прописах, а потім самостійно пишуть кілька букв. Далі діти можуть порівняти свою роботу зі зразком. Для цього необхідно накласти кальку з написаними раніше буквою на свої в зошитах.
6
Проведіть опитування учнів, метою якого буде промовляння випадків написання прописних літер. Розгляньте способи з'єднання великої літери з малими. Наприклад, Сл - нижнє з'єднання, Со - середнє з'єднання, Ст - верхнє з'єднання.
Більше 80% інформації, яку отримує людина із зовнішнього світу, візуальна. Саме таким чином він черпає і знання - за допомогою книг і журналів, де інформація викладена у вигляді тексту. Текст складають слова, написані літерами. Деякі їх них більше, ніж інші; вони називаються великими або прописними. Читаються вони точно так само, як і аналогічні маленькі. Тоді навіщо ж їх використовувати?
Заголовні (великі) і маленькі (рядкові) букви присутні не у всіх алфавітах. Такі, як грузинський, єврейський, арабський, тайський, індійський і багато інших цілком обходяться літерами одного розміру. Різні літери використовували стародавні греки. Алфавіти, для яких основою послужив давньогрецький - кирилиця, латиниця і вірменський, поділяються на великі і малі літери, які навіть можуть мати різне написання, хоча позначають один і той же звук.Возможность використання заголовних букв при листі значно полегшує візуальне сприйняття тексту. Вони ставляться на початку кожного речення і позначають початок нової думки, яка викладена в ньому. Підсвідомо, при читанні тексту, очей заздалегідь відзначає кінець одного і початок наступного пропозиції, що дозволяє правильно розставити інтонації і зробити текст більш понятним.Кроме того, з великої літери починається кожен рядок віршованого тексту. Це також дозволяє людині, що читає його, правильно розставити інтонаційні наголоси відповідно до розмірністю стіха.Заглавная буква покликана акцентувати увагу не тільки на початку речення. З неї починаються і власні імена. Ними позначають будь-яку конкретну особистість, унікальний неживий предмет: імена, клички і прізвиська людей, географічні назви, найменування літературних творів, газет і журналів, марки приладів і машин. З великої літери пишуться назви організацій, свят і найбільших історичних собитій.Заглавние букви дозволяють навіть висловити свою повагу адресату. Вони використовуються при зверненні до нього на «ви». Іноді великою літерою зручно показати наголос, яке необхідно зробити в слові, що має двояке прочтеніе.Візуальное виділення великими літерами при написанні окремих слів широко використовується для створення креативних рекламних слоганів і назв.