Як змінити DNS-сервери.

DNS-сервер - це програма, яка відповідає на DNS-запити за відповідним протоколом. Він також може бути хостом, на якому запущено запитувана додаток. Будь-який інтернет-хостинг має свій DNS-сервер, і щоб сайт запрацював, потрібно прописати в налаштуваннях DNS адреси хостингу.
Інструкція
1
Будь платний хостинг надає своїм клієнтом свої DNS-зони, якщо хостинг не є реєстратором доменів, або ви перенесли домен на хостинг, зареєструвавши його раніше в іншому місці. Щоб сайти заробили на сторонньому хостингу (Не хостингу реєстратора), вам потрібно поміняти NS-зони: NS1 і NS2. Робиться це в акаунті реєстратора доменів.
2
Зайдіть на сайт, де ви реєстрували домен, DNS якого хочете змінити. Знайдіть у списку проплачених доменів потрібний URL і виберіть у налаштуваннях небудь параметрах домену «Делегування» або «Управління DNS-серверами». У різних реєстраторів цей пункт називається по-різному.
3
Після того, як ви перейдете по посиланню, на екрані з'являться порожні поля DNS 1, DNS 2, DNS 3 і DNS 4, а також симетричні поля для введення IP. Заповніть поля DNS 1 і DNS 2, вказавши в них ns-адреси, надані хостингом (типу ns1.hosting.ru і ns2.hosting.ru).
4
Інші поля зазвичай залишаються незаповненими. Після виконаної операції збережіть зміни - зазвичай для цього передбачена кнопка «Зберегти» або «Змінити». Якщо в цьому ж вікні вам пропонується використовувати адреси реєстратора, а хостинг таким не є - приберіть дану галочку. Також приберіть галочку з опції «Зняти домен з делегування», якщо така там стоїть.
5
Протягом 6-12 годин відбувається повне оновлення DNS-зон. Ваш сайт буде доступний на нових серверах через даний час. Оновлення DNS у провайдерів займає до 48 годин, тому, після зміни DNS-сервера, з деяких комп'ютерів сайт може бути недоступний добу чи дві.