Як закачати на навігатор програму.

Більшість навігаторів поставляються із заздалегідь встановленими картами і програмою навігації. Програма працює з певними картами, які створюються спеціально для неї, тому перед тим як завантажити додаткові карти, переконайтеся, що вони підходять до вашій програмі навігації.
Вам знадобиться
  • навігатор, доступ в інтернет
Інструкція
1
Зазвичай базовий комплект карт, що додається до навігатора, не включає карти всіх потрібних вам регіонів, іноді вам можуть знадобитися ті карти, яких у вашому навігаторі немає. Для того щоб завантажити додатковий карти в ваш навігатор у вас є два варіанти: перший - купити ліцензійні картки, другий - завантажити додаткові карти з інтернету.
2
Для того щоб завантажити ліцензійні картки - просто дотримуйтесь інструкцій, які пропонуються на офіційному сайті компанії виробника. Кожен виробник має свій сайт, де ви отримаєте всю необхідну інформацію про завантаження програми, робиться все досить просто.
3
Інше питання, коли карти викачуються з неофіційних джерел, в цьому випадку ви не маєте доступу до будь-якої технічної підтримки. В основному карти ці роблять такі ж користувачі навігаторів , грунтуючись існуючих графічних карт.
4
Якщо ви хочете додати подібну карту в ваш навігатор, переконайтеся, що її формат співпадає з форматом вашої програми навігації, також пам'ятаєте, що програма навігації повинна підтримувати додавання своїх карт.
5
Перед тим, як завантажити карту в свій навігатор, зробіть резервну копію даних з навігатора на свій комп'ютер. Далі дотримуйтесь інструкцій, які зазвичай додаються до карт на сайті-істочніке.Обратіте увагу, що завантаження карт з неофіційних джерел - дольной ризикована справа, поетом для того, щоб бути повністю впевненим у безпеці закаченних програм - придбайте ліцензійні картки.
Корисна порада
Перед скачуванням програмного забезпечення із Всесвітньої мережі обов'язково переконайтеся в його безпеці. Не лінуйтеся перевірити на віруси і приховані загрози