Як налагодити цикл.

Регулярність і тривалість менструального циклу є показником інтимного здоров'я жінки. Крім гінекологічних захворювань причинами порушення циклу можуть бути стрес, екологія та зміна клімату. І якщо серйозні проблеми зі здоров'ям потрібно вирішувати в кабінеті лікаря, то від наслідків інших несприятливих факторів можна позбутися своїми силами.
Вам знадобиться
  • - полин;
  • - меліса;
  • - березове листя;
  • - м'ята;
  • - мед.
Інструкція
1
При порушеннях менструального циклу , в першу чергу, необхідно звернутися до лікаря. Тільки гінеколог може виключити серйозні проблеми по частині жіночого здоров'я. Швидше за все, буде потрібно пройти обстеження, яке полягатиме у виключенні запальних процесів, проведенні ультразвукової діагностики та оцінці гормонального фону жінки. Якщо проблема буде знайдена, необхідно буде пройти курс лікування, після якого менструальний цикл, швидше за все, налагодиться самостійно. Якщо фахівець підтвердить, що по його частини проблем немає, значить доведеться шукати причину порушень в чомусь іншому.
2
Зверніться до терапевта для виключення соматичних захворювань. Можливо, після ретельного огляду та збору анамнезу він порадить консультації інших спеціалістів і дообстеження. Паразитарні захворювання, хвороби системи кровообігу, гіпертонія і пухлини головного мозку можуть викликати порушення менструальної функції.
3
Усунете наслідки всіх несприятливих факторів. Якщо ви знаходитесь в депресії, то незайвим буде прийом заспокійливих засобів (після попередньої консультації у відповідного спеціаліста). Якщо ви нещодавно повернулися з відпустки, дайте організму час на акліматизацію. Якщо ви дотримуєтеся суворої дієти і стрімко худнете, можливо, варто переглянути харчування. Той же рада підійде жінкам, які страждають надмірною повнотою.
4
Коли причина, що викликала порушення менструального циклу , виявлена і усунена, можна допомогти організму побороти її наслідки. Для цього можна скористатися рецептами народної медіціни.Столовую ложку сухого полину залийте півтора склянками окропу. Дайте траві настоятися протягом чотирьох годин, після чого процідіть настій. Якщо приймати по 50 мл цього засобу за півгодини до кожного прийому їжі, менструальний цикл досить швидко прийде в норму.Сухіе листя меліси, перемелені в порошок, є відмінним засобом проти збоїв циклу . Столову ложку порошку розділіть на три прийоми і, запиваючи водою, вживайте перед прийомом їжі.
5
Окрім прийому лікарських трав всередину, можна спробувати місцеве лікування. Спринцювання теплим настоєм з березового листя і м'ятним відваром з додаванням меду робить позитивний вплив на інтимне здоров'я жінки.
Зверніть увагу
Описані тут народні рецепти можуть бути небезпечні для плода, тому, перш ніж використовувати їх, пройдіть ультразвукове дослідження і виключіть вагітність.